Новини
2014-09-11 10:54:26
УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «ДОПОМОЖИ СОЛДАТУ»

          10 вересня 2014 року у рамках акції «Допоможи солдату» управлінням професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту світи і науки Хмельницької облдержадміністрації організовано відправлення гуманітарної допомоги для українських військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО.

До акції долучилися професійно-технічні навчальні заклади області за участю учнівського самоврядування та волонтерських загонів.
 На зібрані кошти у сумі 35 тис. 200 грн. закуплено необхідні речі, а саме: продукти харчування, засоби гігієни, одяг та необхідне спорядження.
 З метою підняття бойового, патріотичного духу та моральної підтримки учнями професійно-технічних навчальних закладів області для українських військовослужбовців написані і передані листи та виготовлена сувенірна продукція.
Зазначена акція є неодноразовою та буде продовжуватися.

2018-12-05 17:03:26
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Для того, щоб зберегти рідне слово, донести його красу і велич до молодого покоління, спонукати юнаків і дівчат до вивчення багатств української мови, у 2010 році було започатковано Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області