Новини
2014-09-11 10:54:26
УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «ДОПОМОЖИ СОЛДАТУ»

          10 вересня 2014 року у рамках акції «Допоможи солдату» управлінням професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту світи і науки Хмельницької облдержадміністрації організовано відправлення гуманітарної допомоги для українських військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО.

До акції долучилися професійно-технічні навчальні заклади області за участю учнівського самоврядування та волонтерських загонів.
 На зібрані кошти у сумі 35 тис. 200 грн. закуплено необхідні речі, а саме: продукти харчування, засоби гігієни, одяг та необхідне спорядження.
 З метою підняття бойового, патріотичного духу та моральної підтримки учнями професійно-технічних навчальних закладів області для українських військовослужбовців написані і передані листи та виготовлена сувенірна продукція.
Зазначена акція є неодноразовою та буде продовжуватися.

2019-05-23 15:27:45
Конкурс інноваційних освітніх технологій у сфері професійної (професійно-технічної) освіти

Ринок праці вимагає сьогодні висококваліфікованих робітників в усіх галузях економіки та сфери обслуговування. Для їх підготовки працівники ЗП(ПТ)О області постійно вдосконалюють навчально-виховний процес, вишукують нові форми та методи, які б допомогли здобувачам освіти глибше і краще опанувати свою майбутню професію. Саме виявити та підтримати на належному рівні кращий педагогічний та виробничий досвід, який полягає у впровадженні нововведень у систему підготовки робітничого персоналу, мав на меті обласний конкурс інноваційних освітніх технологій у сфері професійної (професійно-технічної) освіти, що відбувся під егідою НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області за активної підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області