Новини
2014-09-11 10:54:26
УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «ДОПОМОЖИ СОЛДАТУ»

          10 вересня 2014 року у рамках акції «Допоможи солдату» управлінням професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту світи і науки Хмельницької облдержадміністрації організовано відправлення гуманітарної допомоги для українських військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО.

До акції долучилися професійно-технічні навчальні заклади області за участю учнівського самоврядування та волонтерських загонів.
 На зібрані кошти у сумі 35 тис. 200 грн. закуплено необхідні речі, а саме: продукти харчування, засоби гігієни, одяг та необхідне спорядження.
 З метою підняття бойового, патріотичного духу та моральної підтримки учнями професійно-технічних навчальних закладів області для українських військовослужбовців написані і передані листи та виготовлена сувенірна продукція.
Зазначена акція є неодноразовою та буде продовжуватися.

2019-02-19 09:46:28
Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога

Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 14 лютого 2019 року було проведено семінар в режимі он-лайн для заступників директорів з навчально-методичної роботи та методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з теми: «Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області