Новини
2014-09-11 10:54:26
УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «ДОПОМОЖИ СОЛДАТУ»

          10 вересня 2014 року у рамках акції «Допоможи солдату» управлінням професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту світи і науки Хмельницької облдержадміністрації організовано відправлення гуманітарної допомоги для українських військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО.

До акції долучилися професійно-технічні навчальні заклади області за участю учнівського самоврядування та волонтерських загонів.
 На зібрані кошти у сумі 35 тис. 200 грн. закуплено необхідні речі, а саме: продукти харчування, засоби гігієни, одяг та необхідне спорядження.
 З метою підняття бойового, патріотичного духу та моральної підтримки учнями професійно-технічних навчальних закладів області для українських військовослужбовців написані і передані листи та виготовлена сувенірна продукція.
Зазначена акція є неодноразовою та буде продовжуватися.

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області