Новини
2014-09-11 10:54:26
УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «ДОПОМОЖИ СОЛДАТУ»

          10 вересня 2014 року у рамках акції «Допоможи солдату» управлінням професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту світи і науки Хмельницької облдержадміністрації організовано відправлення гуманітарної допомоги для українських військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО.

До акції долучилися професійно-технічні навчальні заклади області за участю учнівського самоврядування та волонтерських загонів.
 На зібрані кошти у сумі 35 тис. 200 грн. закуплено необхідні речі, а саме: продукти харчування, засоби гігієни, одяг та необхідне спорядження.
 З метою підняття бойового, патріотичного духу та моральної підтримки учнями професійно-технічних навчальних закладів області для українських військовослужбовців написані і передані листи та виготовлена сувенірна продукція.
Зазначена акція є неодноразовою та буде продовжуватися.

2020-09-17 17:13:52
Спільне засідання фахових секцій керівників ЗП(ПТ)О Хмельниччини

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 17 вересня 2020 року в режимі он-лайн проведено спільне засідання фахових секцій директорів, заступників директорів з навчально-виробничої роботи, методистів ЗП(ПТ)О з питання «Особливості організації освітнього процесу в ЗП(ПТ)О Хмельницької області у 2020-2021 навчальному році в умовах пандемії». У засіданні взяли участь представники Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області