Новини
2014-09-05 12:59:12
МЕТОДИЧНИМ СЛУЖБАМ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ – АНАЛІТИКО-ІНСТРУКТИВНУ ОСНОВУ

Методична служба сучасного закладу професійно-технічної освіти є сферою акумуляції, аналізу, поширення передового педагогічного досвіду, важливим консолідаційним елементом дирекції навчального закладу, педагогів і учнів на шляху формування фахових компетенцій майбутніх кваліфікованих робітників.
Тому сьогодні особливої актуальності набуває ґрунтовний аналіз системи методичної роботи ПТНЗ і окреслення чітких перспектив її функціонування та прогресивного розвитку, що й було в центрі уваги обласного секційного засідання "Завдання методичної служби ПТНЗ у світлі сучасних тенденцій", проведеного 04 вересня 2014 року НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області для методистів закладів ПТО у формі вебінару.
У ході цього он-лайн-заходу заступник директора НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області О.Л. Шамралюк зосередила увагу на основних завданнях методичної служби ПТНЗ у 2014-2015 навчальному році та орієнтовних методичних рекомендаціях щодо порядку підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів профтехосвіти, наголосила на винятковій важливості ґрунтовного та ретельного підходу до атестації освітян ПТНЗ.

Не менш важливим був аналіз методичних паспортів і звітів про методичну роботу у 2013-2014 навчальному році, підготовлений і доведений до відома методслужб ПТНЗ в.о. завідувача відділу інформаційно-видавничої діяльності та передового педагогічного досвіду НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Л.В.Лужняк.


До участі у вебінарі активно долучилися усі методисти закладів профтехосвіти області та працівники методичних центрів Дніпропетровщини, Закарпаття, Чернігівщини, Миколаївщини, Харківщини та інші. Учасники заходу мали можливість у інтерактивному режимі поставити питання ведучим секційного засідання та отримати на них вичерпні відповіді.
Такі вебінари дають можливість спрямувати систему методичної роботи ПТНЗ Хмельниччини, скоригувавши її відповідно до передових тенденцій розвитку освіти та педагогічної думки, інструктивних рекомендацій органів управління освітою, виявити прогалини в окремих аспектах цієї роботи, вчасно, конструктивно і грамотно усунути їх.

2019-02-19 09:46:28
Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога

Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 14 лютого 2019 року було проведено семінар в режимі он-лайн для заступників директорів з навчально-методичної роботи та методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з теми: «Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області