Новини
2014-09-03 10:38:55
ОСОБЛИВІСТЬ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ – АКЦЕНТ НА ЯКОСТІ НАВЧАННЯ УЧНІВ У ПТНЗ

          Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 28 серпня 2014 року на базі  НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій відбулося секційне засідання заступників директорів з навчальної роботи та викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін на тему: «Організаційно-педагогічні умови забезпечення якості навчання учнів ПТНЗ»  (в режимі он-лайн).

         У роботі секції брали участь 84 педагоги із 28 ПТНЗ області.

Методисти відділу загальноосвітньої підготовки  ознайомили учасників секційного засідання з вимогами щодо викладання загальноосвітніх дисциплін у ПТНЗ у 2014-2015 н.р., організацією роботи з обдарованою молоддю, результатами моніторингових досліджень якості навчання учнів ПТНЗ за 2013-2014 н.р.
У рамках роботи секційного засідання  своїм досвідом роботи з  проблеми  «Впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес» ділилась методист Хмельницького професійного ліцею електроніки Ж.В. Семенова.
Заступник директора з навчальної роботи  ВПУ №25 м. Хмельницького Г.С. Бас презентувала свій досвід роботи з проблеми внутрішньоучилищного контролю у ПТНЗ. Нею була представлена циклограма роботи заступника директора ПТНЗ з навчальної роботи на 2014-2015 н.р.
Педагогічним працівникам ПТНЗ було запропоновано  добірку нормативно-правових документів і практичних матеріалів з організації навчального процесу у 2014-2015н.р.

2019-05-23 15:27:45
Конкурс інноваційних освітніх технологій у сфері професійної (професійно-технічної) освіти

Ринок праці вимагає сьогодні висококваліфікованих робітників в усіх галузях економіки та сфери обслуговування. Для їх підготовки працівники ЗП(ПТ)О області постійно вдосконалюють навчально-виховний процес, вишукують нові форми та методи, які б допомогли здобувачам освіти глибше і краще опанувати свою майбутню професію. Саме виявити та підтримати на належному рівні кращий педагогічний та виробничий досвід, який полягає у впровадженні нововведень у систему підготовки робітничого персоналу, мав на меті обласний конкурс інноваційних освітніх технологій у сфері професійної (професійно-технічної) освіти, що відбувся під егідою НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області за активної підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області