Новини
2014-09-03 10:38:55
ОСОБЛИВІСТЬ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ – АКЦЕНТ НА ЯКОСТІ НАВЧАННЯ УЧНІВ У ПТНЗ

          Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 28 серпня 2014 року на базі  НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій відбулося секційне засідання заступників директорів з навчальної роботи та викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін на тему: «Організаційно-педагогічні умови забезпечення якості навчання учнів ПТНЗ»  (в режимі он-лайн).

         У роботі секції брали участь 84 педагоги із 28 ПТНЗ області.

Методисти відділу загальноосвітньої підготовки  ознайомили учасників секційного засідання з вимогами щодо викладання загальноосвітніх дисциплін у ПТНЗ у 2014-2015 н.р., організацією роботи з обдарованою молоддю, результатами моніторингових досліджень якості навчання учнів ПТНЗ за 2013-2014 н.р.
У рамках роботи секційного засідання  своїм досвідом роботи з  проблеми  «Впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес» ділилась методист Хмельницького професійного ліцею електроніки Ж.В. Семенова.
Заступник директора з навчальної роботи  ВПУ №25 м. Хмельницького Г.С. Бас презентувала свій досвід роботи з проблеми внутрішньоучилищного контролю у ПТНЗ. Нею була представлена циклограма роботи заступника директора ПТНЗ з навчальної роботи на 2014-2015 н.р.
Педагогічним працівникам ПТНЗ було запропоновано  добірку нормативно-правових документів і практичних матеріалів з організації навчального процесу у 2014-2015н.р.

2018-12-11 15:51:26
Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини взяли участь у ІІ етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика, метою якого є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу, розвитку творчого потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та за її межами. Конкурс відбувся 10 грудня 2018 року на базі ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького», в якому взяли участь 22 учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області