Новини
2014-09-02 14:14:09
ОРГАНІЗАЦІЇ ВИХОВНОЇ РОБОТИ У ПТНЗ – КОМПЕТЕНТНІСНУ ОСНОВУ

29 серпня 2014 року на базі ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг" відбулось засідання фахової секції заступників директорів з виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів Хмельницької області з теми: "Компетентнісний підхід до планування та організації виховної роботи у ПТНЗ".
 Зустріч відкрила О.М.Павлюк, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, яка привітала усіх учасників зібрання з початком навчального року і розповіла про основні напрями та систему виховної роботи в професійно-технічних навчальних закладах у 2014-2015 н.р. (згідно з листом МОН України № 1/9-376 від 25.07.14 "Про методичні рекомендації з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2014/2015 навчальному році").
О.В.Шевчук, завідувач лабораторії виховної роботи НМЦ ПТО ПК, звернула особливу увагу на організацію військово-патріотичного виховання в закладах профтехосвіти Хмельницької області, зокрема на роботу волонтерських загонів, проведення уроків мужності, викладання предмета "Захист Вітчизни" тощо.
Про зміст та напрями діяльності соціально-психологічної служби у ПТО Хмельницької області в 2014-2015 н.р. учасників секційного засідання інформувала завідувач відділу НМЦ ПТО ПК Н.М.Сиско.
О.С.Вітязь, заступник директора ХДЦЕВУМ, проаналізувала роботу гуртків художньо-естетичного напряму у ПТНЗ області за 2013-2014 н.р. та проінформувала про основні напрями плану роботи на 2014-2015 н.р.
Наприкінці секційного засідання О.В.Шевчук доповіла прорішення засіданнянауково-методичної ради НМЦ ПТО ПК щодо розширення функцій заступника директора з виховної роботи у забезпеченні виховного середовища в професійно-технічному навчальному закладі.

2019-02-19 09:46:28
Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога

Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 14 лютого 2019 року було проведено семінар в режимі он-лайн для заступників директорів з навчально-методичної роботи та методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з теми: «Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області