Новини
2014-09-02 13:58:58
ПАТРІОТИЧНОМУ ВИХОВАННЮ – ОСОБЛИВУ УВАГУ!

     28 серпня 2014 року на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області відбулось засідання фахової секції викладачів предмета "Захист Вітчизни" професійно-технічних навчальних закладів Хмельницької областіз питань викладання в професійно-технічних навчальних закладах захисту Вітчизни та організації військово-патріотичного виховання.

    Зустріч відкрила директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Л.І.Шевчук, яка привітала усіх учасників зібрання з початком навчального року та розповіла про основні напрями виховної роботи в професійно-технічних навчальних закладах області.

   О.В.Шевчук, завідувач лабораторії виховної роботи НМЦ ПТО ПК, звернула особливу увагу на організацію військово-патріотичного виховання в закладах профтехосвіти Хмельницької області, зокрема на роботу волонтерських загонів, проведення уроків мужності, використання методичних рекомендацій щодо викладання предмета "Захист Вітчизни" тощо.

   Також відбулось обговорення питань планування військово-патріотичного виховання в ПТНЗ, організації навчально-польових занять, безпеки їх проведення та інших питань викладання предмета.

      З вимогами до атестації педагогічних працівників відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників викладачів ознайомила О.Л.Шамралюк, заступник директора НМЦ ПТО ПК.

     Підсумковим акордом секційного засідання стала підготовка рекомендацій, а саме: предмет "Захист Вітчизни" читати на І-ІІ курсі, польові збори проводити на ІІ курсі у міру вивчення матеріалу та з урахуванням стану матеріально-технічної бази навчального закладу, згідно з програмою змінювати послідовність вивчення тем залежно від погодних умов, за можливості уроки проводити парами, залучати кошти спонсорів та батьків для оновлення бази тощо.

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області