Новини
2014-07-07 16:23:57
Проблемний семінар директорів ПТНЗ Хмельницької області з питання «Психологічна компетентність керівників ПТНЗ

Соціально-політичні та соціально-економічні зміни, що відбуваються в Україні, суттєво впливають на діючу систему освіти. До того ж формуються нові ідеологія та практика життєдіяльності сучасного навчального закладу як соціально-педагогічної системи, результатом якої є забезпечення якості освіти на підставі збереження її фундаментальності та відповідності актуальним і перспективним потребам особистості, суспільства й держави.
Управління є тією рушійною силою, яка націлена на активізацію людини через створення оптимальних умов для прояву та розвитку її творчого потенціалу. Тому керівнику професійно-технічного навчального закладу слід орієнтуватися в різноманітності сучасних управлінських ідей, вивчати й успішно застосовувати досягнення науки та перспективного педагогічного досвіду, організовувати творчу діяльність.
Управління ПТНЗ у сучасних умовах потребує від керівників високої наукової компетентності, великої майстерності і постійного вдосконалення. Для ефективного здійснення завдань управління керівник ПТНЗ, зокрема, має володіти необхідним багажем соціально-психологічних знань, певним рівнем розвитку соціально-пізнавальних умінь і навичок, які об’єднуються в поняття психологічної компетентності. Саме питанню «Психологічна компетентність керівників ПТНЗ» був присвячений проблемний семінар, який відбувся 4 липня 2014 року на базі ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей». 
    
В роботі семінару прийняли участь керівники всіх ПТНЗ області.
У теоретичній частині семінару розглянуто питання:
- роль психологічної компетентності керівника ПТНЗ в ефективній організації навчально-виховного процесу;
- науково-методичні аспекти та нормативно-правові засади організації роботи практичних психологів та соціальних педагогів ПТНЗ;
- аналіз діяльності соціально-психологічної служби ПТНЗ Хмельницької області.
У практичній частині семінару, яку забезпечили працівники соціально-психологічної служби ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей»    розглянуто питання формування позитивного соціально-психологічного клімату педагогічного колективу навчального закладу.
По закінченню проблемного семінару присутнім було запропоновано добірку нормативно-правових документів та практичних матеріалів, які використовуються у роботі соціально-психологічної служби ПТНЗ.  

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області