Новини
2014-06-04 14:42:38
ДОСВІД ОСОБИСТІСНО ЗОРІЄНТОВАНОГО НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ В ПТНЗ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 3 червня 2014 року  на базі  НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області в рамках роботи обласної фахової секції викладачів математики ПТНЗ відбувся семінар-практикум на тему: «Особистісно зорієнтоване навчання на уроках математики» (в режимі он-лайн).
В роботі секції взяли участь 22 педагоги області.
Своїм досвідом роботи з даної проблеми ділилась викладач математики Плужненського професійного аграрного ліцею Н.Ю. Содомора. Після повідомлення викладача учасники вебінару переглянули відеозапис її уроку з математики на тему: «Кут між прямою і площиною».
Урок проведено на високому методичному рівні з використанням інформаційно-комунікаційних технологій навчання. При його обговоренні педагоги ПТНЗ проаналізували методику проведення уроку, зміст навчального матеріалу; вибір методів, форм і засобів навчання.
Власний досвід з питання «Організація позакласної роботи з математики» продемонструвала учасникам семінару викладач математики Ярмолинецького професійного ліцею О.П. Радловська, презентувавши відеоматеріали позаурочного заходу, проведеного в рамках предметних тижнів природничо-математичних дисциплін «Що? Де? Коли?».
Питання «Самостійна робота на уроках математики» висвітлила викладач ДПТНЗ «Деражнянський професійний аграрний ліцей» О.О. Іванченко.
Учасники вебінару ознайомилися з кращими матеріалами виставки КМЗ «Педагогічні ідеї та знахідки»: переглянули відеоуроки викладачів ДНЗ «ВПУ №11 м. Хмельницького» Ю.С. Халавчук і Г.В. Белінської («Функції EXCEL. Побудова графіків»), викладача ДПТНЗ «Кам’янець-Подільське вище професійне училище» Л.М. Крушельницької («Площа сфери»), викладача Хмельницького професійного ліцею електроніки Г.М. Приступи («Функція. Застосування похідної до дослідження функції та побудови графіків функції»), викладача Грицівського ВПУ №38 Г.П. Садовської («Аксіоми стереометрії»).

       Завідувач відділу загальноосвітньої підготовки  НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Т.М. Сидоренко обговорила вимоги щодо викладання математики в ПТНЗ, план роботи секції на новий навчальний рік.  

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області