Новини
2014-05-27 16:47:07
ТВОРЧИЙ ПОТЕНЦІАЛ УЧНІВ НА УРОКАХ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ СТАВ ПРЕДМЕТОМ ОБГОВОРЕННЯ ПІД ЧАС ВЕБІНАРУ

 
 
Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації і плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 27 травня 2014 року в режимі он-лайн відбувся навчальний семінар викладачів іноземних мов на тему: «Шляхи активізації творчого потенціалу та підвищення рівня творчої компетентності учнів на уроках іноземної мови»
Семінар розпочала методист відділу загальноосвітньої підготовки МНЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Л.С. Погребняк, яка відзначила важливість підвищення творчої компетентності сучасних учнів.
Власним досвідом з теми семінару поділилась викладач іноземної мови ДНЗ “Хмельницький центр ПТО сфери послуг” І.В. Матвєйцева.
Практичною частиною семінару став перегляд відеоуроку з англійської мови «Освіта у Великобританії та США», продемонстрований викладачами Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького М.О. Половінкіною та А.М. Тхорик Урок проведено на високому методичному рівні з використанням інноваційних педагогічних технологій.
В рамках семінару представлено методичні посібники, розроблені викладачами ПТНЗ області.
Методист відділу загальноосвітньої підготовки МНЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Л.С. Погребняк підвела підсумки проведених заходів з іноземних мов, які відбувались упродовж навчального року.

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області