Новини
2014-05-16 11:18:00
ВЕБІНАР ВИКЛАДАЧІВ ТА МАЙСТРІВ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ ПРОФЕСІЇ «ТРАКТОРИСТ-МАШИНІСТ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА»

 

Відповідно до   плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 15 травня 2014 року проведено проблемний семінар у режимі он-лайн для викладачів та майстрів виробничого навчання професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» з теми:  «Оновлення змісту професійно-технічної освіти-важливий чинник якісної підготовки кваліфікованих робітників з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» 

Семінар відкрив її координатор, методист професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області М.П. Стасюк

З системою роботи щодо впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у підготовці  кваліфікованих робітників з професії  «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»  ознайомили учасників вебінару викладачі Балинського ВПУ№36 В.А. Боднар, Я.В. Стрельський, А.В. Зозуля, які поряд з методикою впровадження продемонстрували учасникам вебінару фрагменти уроків із застосуванням  ІКТ.

Досвідом роботи з застосуванням сучасних педагогічних технологій на уроках теоретичного навчання поділився викладач  спецпредметів  Плужненського професійного аграрного ліцею В.В. Чорний, який також презентував розроблений ним електронний підручник з предмета «ТРАКТОРИ».

Викладачі Новоселицького професійного аграрного ліцею О.М. Красноступ та В.І. Луцюк зазначили у своєму виступі, що в умовах ринкової економіки головним завданням професійно-технічної освіти є якісна професійна підготовка кваліфікованих робітників, що забезпечується впровадженням інноваційних технологій навчання та застосуванням сучасних педагогічних технологій у професійній підготовці робітничих кадрів. Досягти цієї мети найбільш ефективно можна застосувавши такі методи навчання, які активізують учня, інформаційно-комунікаційні технології – замість переказування інформації. Саме так працюють дані педагоги.

У практичній частині вебінару учасники мали можливість переглянути відеофрагменти уроку «Розрахунок опору металу» викладача Вищого професійного училища №36 с. Балин Я.В. Стрельського з предмета «Технічна механіка» та гри «Лото».

Всім учасникам семінару надано доступ до матеріалів семінару (відеозаписів виступів, презентацій), які можуть бути використані ними в практичній роботі.

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області