Новини
2014-05-16 11:18:00
ВЕБІНАР ВИКЛАДАЧІВ ТА МАЙСТРІВ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ ПРОФЕСІЇ «ТРАКТОРИСТ-МАШИНІСТ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА»

 

Відповідно до   плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 15 травня 2014 року проведено проблемний семінар у режимі он-лайн для викладачів та майстрів виробничого навчання професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» з теми:  «Оновлення змісту професійно-технічної освіти-важливий чинник якісної підготовки кваліфікованих робітників з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» 

Семінар відкрив її координатор, методист професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області М.П. Стасюк

З системою роботи щодо впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у підготовці  кваліфікованих робітників з професії  «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»  ознайомили учасників вебінару викладачі Балинського ВПУ№36 В.А. Боднар, Я.В. Стрельський, А.В. Зозуля, які поряд з методикою впровадження продемонстрували учасникам вебінару фрагменти уроків із застосуванням  ІКТ.

Досвідом роботи з застосуванням сучасних педагогічних технологій на уроках теоретичного навчання поділився викладач  спецпредметів  Плужненського професійного аграрного ліцею В.В. Чорний, який також презентував розроблений ним електронний підручник з предмета «ТРАКТОРИ».

Викладачі Новоселицького професійного аграрного ліцею О.М. Красноступ та В.І. Луцюк зазначили у своєму виступі, що в умовах ринкової економіки головним завданням професійно-технічної освіти є якісна професійна підготовка кваліфікованих робітників, що забезпечується впровадженням інноваційних технологій навчання та застосуванням сучасних педагогічних технологій у професійній підготовці робітничих кадрів. Досягти цієї мети найбільш ефективно можна застосувавши такі методи навчання, які активізують учня, інформаційно-комунікаційні технології – замість переказування інформації. Саме так працюють дані педагоги.

У практичній частині вебінару учасники мали можливість переглянути відеофрагменти уроку «Розрахунок опору металу» викладача Вищого професійного училища №36 с. Балин Я.В. Стрельського з предмета «Технічна механіка» та гри «Лото».

Всім учасникам семінару надано доступ до матеріалів семінару (відеозаписів виступів, презентацій), які можуть бути використані ними в практичній роботі.

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області