Новини
2014-05-15 16:42:33
ВИКЛАДАЧІ ХІМІЇ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ЕКСПЕРИМЕНТУЮТЬ У РЕЖИМІ ОН-ЛАЙН

 

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 14 травня 2014 року на базі  НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області в рамках роботи обласної фахової секції викладачів хімії ПТНЗ відбувся семінар-практикум у режимі он-лайн на тему: «Інноваційні технології навчання як засіб формування предметної компетентності учнів».

В роботі секції взяв участь 21 педагог області.

Досвідом роботи з питання семінару поділилась викладач хімії ДПТНЗ «Славутський  професійний ліцей» Т.М. Чорномаз.

 Практичним етапом семінару став перегляд відкритого уроку з хімії на тему: “Алюміній, як хімічний елемент і проста речовина. Фізичні і хімічні властивості алюмінію”, який продемонструвала колегам Т.М. Чорномаз. Урок було проведено на високому методичному рівні з використанням інноваційних педагогічних технологій.

 При обговоренні уроку педагоги ПТНЗ проаналізували методику проведення уроку, зміст навчального матеріалу, вибір методів, форм і засобів навчання.

Свій досвід з питання  «Професійна спрямованість викладання хімії у ПТНЗ» представила учасникам семінару викладач хімії Старокостянтинівського професійного ліцею Н.М. Корженівської. З даної проблеми нею були презентовані професійно спрямовані відеоматеріали позаурочного заходу на тему: «Хімія та кулінарія»  і фрагмент інтегрованого відеоуроку  хімії та предмета «Обладнання і технології зварювальних робіт»  на тему: «Зварювання легованих сталей».

Викладач  ВПУ-25 м. Хмельницького О.І. Козирська презентувала авторський навчальний фільм, який демонструє особливості проведення практичних робіт на уроках хімії. Зокрема, представлена практична робота «Добування вуглекислого газу. Взаємоперетворення карбонатів і гідрокарбонатів».

Завідувач відділу загальноосвітньої підготовки  НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Т.М. Сидоренко нагадала учасникам семінару вимоги до викладання хімії в ПТНЗ.

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області