Новини
2014-05-08 10:28:08
Відзначення 70-ти річчя визволення Хмельницької області від німецько-фашистських загарбників у Великій Вітчизняній війні

4 квітня 2014 року відзначалась 70-та річниця остаточного звільнення Червоною Армією Хмельницької (до 1954 р. Кам’янець-Подільської) області від німецько-фашистських загарбників.

У зв’язку з цією датою 6 травня 2014 року базі Науково-методичного центу професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області була проведена учнівська відеоконференція за результатами дослідно-пошукової роботи, присвяченої визволенню Хмельницької області від німецько-фашистських загарбників у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.

Педагогічні та учнівські колективи ПТНЗ, відзначаючи дату визволення Хмельниччини, провели "круглі столи", "уроки пам'яті", огляди музеїв та кімнат бойової слави, конкурси на кращу патріотичну пісню, присвячених Великій Вітчизняній війні, впорядкування могил загиблих, волонтерські загони надали допомогу ветеранам тощо.

Зокрема, протягом січня-березня 2014 року  у професійно-технічних навчальних закладах Хмельницької області проводилась краєзнавчо-пошукова робота щодо зібрання матеріалів про жителів Хмельниччини, які приймали участь у бойових діях, організації підпілля, проживали на окупованій території тощо під час Великої Вітчизняної війни. За підсумками дослідницько-пошукової роботи учнів і педагогів ПТНЗ підготовлена  збірка матеріалів, присвячена  70-річчю визволення Хмельницької області від німецько-фашистських загарбників у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.  Ці матеріали будуть надіслані в ПТНЗ області в електронному варіанті.

Збірка цих матеріалів може бути використана при проведенні уроків історії України, позаурочної роботи з учнівською молоддю, зокрема, при підготовці  виховних годин, тематичних лекцій, конференцій, роботі гуртків патріотичного спрямування тощо.

Усі учасники пошукової та дослідницької роботи нагороджені подяками Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області