Новини
2014-04-30 12:04:27
ПРОБЛЕМНИЙ СЕМІНАР У РЕЖИМІ ОН-ЛАЙН ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ПРЕДМЕТА «ОХОРОНА ПРАЦІ»

Відповідно до   плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 28 квітня 2014 року проведено проблемний семінар у режимі он-лайн для викладачів предмета «Охорона праці» з теми : «Удосконалення уроків з предмета «Охорона праці» шляхом використання сучасних педагогічних технологій та активних методів навчання» (з досвіду роботи викладача ДНЗ «Хмельницький центр ПТО торгівлі та харчових технологій» Францишкової Г.І.)

Семінар відкрила її координатор - методист професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області О.М. Чуйкова

З системою роботи ДНЗ «Хмельницький центр ПТО торгівлі та харчових технологій» щодо підготовки кваліфікованих робітників ознайомила учасників вебінару директор  навчального закладу Т.П. Філіпчук

Досвідом роботи з розвитку професійних навичок учнів шляхом застосування сучасних педагогічних технологій на уроках теоретичного навчання поділилась викладач предмета «Охорона праці» Францишкова Г.І. Галина Іванівна зазначила, що в умовах ринкової економіки головним завданням професійно-технічної освіти є якісна професійна підготовка кваліфікованих робітників, що забезпечується впровадженням інноваційних технологій навчання та застосуванням сучасних педагогічних технологій у професійну підготовку робітничих кадрів. Досягти цієї мети найбільш ефективно можна застосувавши такі методи навчання, які активізують учня замість переказування інформації. Так Францишкова Г.І. заначила методи, які вона використовує у своїй практиці проведення уроків.

У практичній частині вебінару учасники змогли переглянути відеофрагменти уроку з предмета «Охорона праці» з теми: «Надання долікарської допомоги» та гри «Брейн-ринг» (викладач ДНЗ «Хмельницький центр ПТО торгівлі та харчових технологій» Г.І. Францишкова).

Всім учасникам семінару надано доступ до матеріалів семінару (відеозаписів виступів, презентацій), які можуть бути використані ними в практичній роботі.

 

2020-09-17 17:13:52
Спільне засідання фахових секцій керівників ЗП(ПТ)О Хмельниччини

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 17 вересня 2020 року в режимі он-лайн проведено спільне засідання фахових секцій директорів, заступників директорів з навчально-виробничої роботи, методистів ЗП(ПТ)О з питання «Особливості організації освітнього процесу в ЗП(ПТ)О Хмельницької області у 2020-2021 навчальному році в умовах пандемії». У засіданні взяли участь представники Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області