Новини
2014-04-29 16:21:40
НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР ЗІ СТВОРЕННЯ ВІДЕО У РЕЖИМІ ОН-ЛАЙН

Іноді фільм для учня може показати значно більше і за більш короткий проміжок часу, ніж розкаже про це лекція педагога. Та й запам’ятовується побачене на все життя. Саме тому виникає на сьогодні гостра необхідність у створенні навчальних фото і відеоматеріалів.

 

 

29 квітня 2014 року відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області відбувся навчальний семінар  для працівників, відповідальних за створення та обробку відеопродукції у ПТНЗ на тему: «Прикладне програмне середовище та вимоги до створення й оформлення навчальних, презентаційних, профорієнтаційних фото- та відеоматеріалів» в режимі он-лайн.

В роботі взяли участь працівники Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, працівники ПТНЗ, відповідальні за створення та обробку відеопродукції, методисти, заступники директорів з НМР, а також колеги з Тернопільської, Житомирської, Чернігівської, Київської та ін. областей України.

          У рамках роботи семінару виступила методист відділу інформаційно-видавничої діяльності та передового педагогічного досвіду НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Лужняк Л.В. з питання: «Навчальний фільм  як засіб підвищення якості підготовки кваліфікованого робітника». Людмила Володимирівна акцентувала увагу на необхідносі та ефективності використання  відеофільмів педагогами на уроках як дієвому виді  дидактичних засобів навчання. Крім того, звернула увагу на основні недоліки та помилки, які допускають при створенні відеоматеріалів.

 

Методист відділу інформаційно-видавничої діяльності та передового педагогічного досвіду НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Чічеров О.В. розповів про основні вимоги до створення навчальних відеофільмів, а також про роботу та можливості програми для створення та редагування відеофільмів Windows Movie Maker.

Всі учасники активно брали участь в обговоренні проблем, які виникають під час створення відеофільмів та шляхів їх усунення, задавали питання, обмінювались досвідом.

По завершенню семінару усім було надано доступ до матеріалів вебінару (виступів, презентацій), які в подальшому можна буде використати в практичній роботі.

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області