Новини
2014-04-29 14:50:25
На часі - співпраця з виробництвом

          23.04.2014р. голова Хмельницької облдержадміністрації Леонід Іванович  Прус в рамках робочої поїздки промисловими підприємствами Хмельниччини відвідав ПАТ «Завод ТЕМП».

           Оглядаючи потужності ПАТ «Завод ТЕМП», де виготовляється продукція різного напрямку – гальванічні лінії, лінії для плат, металоконструкції, трубозварна номенклатура різного ґатунку, Леонід Прус відвідав  навчально-виробничу дільницю державного навчального закладу «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького»  при ПАТ «Завод ТЕМП», де ведеться підготовка  кваліфікованих працівників за професіями «Токар» та «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах».

          Голова облдержадміністрації ознайомився з навчально-виробничою дільницею, відвідав урок «Допусків та технічних вимірювань», що проводився в навчальному кабінеті професійно-теоретичної підготовки, створеному на ПАТ «Завод «ТЕМП». Як відмітив генеральний директор І.М. Праворський,  плідна співпраця керівництва ПАТ «Завод ТЕМП» та ДНЗ «ВПУ № 11 м. Хмельницького»   дає змогу  здійснювати підготовку кваліфікованих працівників з врахуванням сучасних технологій виробництва, використанням сучасного обладнання. Адже підприємство потребує омолодження за рахунок молодих кваліфікованих робітників, випускників навчального закладу, які прийдуть на зміну працівникам пенсійного віку та стануть надійною опорою у реалізації стратегічних цілей підприємства.   

            Опанування професійних вмінь та навичок під час уроків виробничого навчання безпосередньо на навчально-виробничій дільниці дає змогу сформувати удосконалити й відпрацювати основні компетенції  професійної  майстерності кваліфікованих робітників:  формування умінь і навичок якісного виконання прийомів, операцій і їх комбінації у роботах комплексного характеру, здатність виконання робіт відповідно  до кваліфікаційних характеристик. Тільки при навчанні в умовах виробництва учні мають можливість вивчити техніку й технологію сучасного виробництва, систему організації праці, опанувати новітні виробничі технології, усвідомити себе членами трудового колективу.

           Співпраця з підприємством  дає змогу ДНЗ «ВПУ №11 м. Хмельницького» працювати в руслі оновлення змісту освіти та використання сучасних методів і технологій навчання, випускати кваліфікованих працівників, затребуваних на ринку праці.

 

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області