Новини
2014-04-24 16:19:32
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ «ТРАКТОРИСТ-МАШИНІСТ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА» СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Відповідно до планів роботи Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації і Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 22-23 квітня 2014 року на базі ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей» проведено Обласний конкурс фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

У конкурсі взяли участь одинадцять учасників з професійно-технічних навчальних закладів Хмельниччини, де ведеться підготовка кваліфікованих робітників з даної професії.

Програма конкурсу передбачала виконання завдань теоретичного і практичного турів. Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Агротехнологія», «Трактори», «Сільськогосподарські машини», «Комплексна система технічного обслуговування і ремонт сільськогосподарської техніки» та «Охорона праці».

 

Завдання практичного  туру полягали в перевірці навичок та вмінь  з регулювання плуга на задану глибину оранки, управління трактором та оранки земельної ділянки площею 0,15га на тракторах МТЗ-80/82 з начіпним плугом ПЛН-3-35 з розбивкою ділянки для оранки «всклад» і «врозгін».

 

Роботу конкурсантів оцінювало авторитетне журі в складі: завідуючого сектором інженерно-технічного забезпечення управління агропромислового розвитку Городоцької райдержадміністрації О.С. Чепко, методиста Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області М.П. Стасюка, заступника директора ВПУ№36 с. Балин В.Б. Мельника, майстра виробничого навчання ДПТНЗ «Деражнянський професійний аграрний ліцей» Р.А. Савіцького. Журі обласного конкурсу відзначило високій рівень професійної майстерності і знань предметів  професійно-теоретичної підготовки учасників конкурсу.

 

Переможцями обласного конкурсу фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» стали: Андрій Глуховський (ВПУ №36 с. Балин), Михайло Ховерко (ДПТНЗ «Лісоводський професійний аграрний   ліцей») та Олександр Огойко (Полонський професійний аграрний ліцей), які зайняли відповідно І, ІІ і ІІІ місця.

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області