Новини
2014-04-18 10:33:59
ОБЛАСНИЙ ВЕБІНАР-ПРАКТИКУМ ВИКЛАДАЧІВ СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН ПТНЗ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ Формування історичних знань, розвиток історичного мислення учнів, виховання в учнів особистих рис громадянина України – мета педагогічної праці викладачів суспільних дисци

 Формування історичних знань, розвиток історичного мислення учнів, виховання в учнів особистих рис громадянина України –  мета педагогічної праці викладачів суспільних дисциплін. Саме над цими питаннями розмірковували й ділилися досвідом викладачі історії ПТНЗ області  на семінарі-практикумі «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках історії».

Семінар-практикум у формі вебінару відбувся  15 квітня 2014 року відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

Секретами вирішення даної проблеми в навчальному закладі поділилася методист Шепетівського професійного ліцею М.В. Васик.

Практичним етапом семінару став перегляд відкритого уроку з історії України на тему: «Культурне життя України в умовах незалежності», який продемонструвала колегам викладач Шепетівського професійного ліцею Л.Р. Гуменюк. Урок було проведено на високому методичному рівні з використанням інноваційних педагогічних технологій. При обговоренні уроку педагоги розкрили методи та прийоми своєї педагогічної праці, які допомагають сформувати в учнів критичне мислення.

       Викладач ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» В.В. Кирпенко поділилась досвідом з питання: «Як зацікавити учнів на уроках історії».

       Заключним етапом семінару став виступ викладача ДНЗ «Хмельницький центр ПТО  торгівлі та харчових технологій» А.Б. Трача, який презентував власний досвід з питання «Позаурочна робота з історії», зокрема, продемонстрував спілкування з ветеранами Великої Вітчизняної війни та відвідування музею.

 

2020-09-17 17:13:52
Спільне засідання фахових секцій керівників ЗП(ПТ)О Хмельниччини

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 17 вересня 2020 року в режимі он-лайн проведено спільне засідання фахових секцій директорів, заступників директорів з навчально-виробничої роботи, методистів ЗП(ПТ)О з питання «Особливості організації освітнього процесу в ЗП(ПТ)О Хмельницької області у 2020-2021 навчальному році в умовах пандемії». У засіданні взяли участь представники Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області