Новини
2014-04-18 10:10:18
ОЛІМПІАДИ ВИЯВИЛИ КРАЩИХ

 

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області на 2014 рік 27 березня, 3 та 10 квітня 2014 року було проведено  обласні олімпіади із загальноосвітніх дисциплін серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

 

В олімпіадах взяли участь 315 учнів із 29 професійно-технічних навчальних закладів. Підсумки свідчать про те, що більшість учасників при виконанні завдань виявила глибокі та міцні знання, уміння та практичні навички, що є результатом наполегливої та сумлінної праці як учнів, так і викладачів професійно-технічних навчальних закладів. Кращі показники продемонстрували команди: ДПТНЗ �Красилівський професійний ліцей�, ДНЗ �Хмельницький центр ПТО торгівлі та харчових технологій�, ВПУ-25 м. Хмельницького, Кам’янець-Подільського професійного художнього ліцею.

 


 

 

2020-01-27 10:21:53
Сучасні методи профорієнтації у роботі психологічної служби ЗП(ПТ)О

Питанню впровадження сучасних методів профорієнтаційної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний семінар працівників психологічних служб, який відбувся 23 січня 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області