Новини
2014-04-18 10:10:18
ОЛІМПІАДИ ВИЯВИЛИ КРАЩИХ

 

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області на 2014 рік 27 березня, 3 та 10 квітня 2014 року було проведено  обласні олімпіади із загальноосвітніх дисциплін серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

 

В олімпіадах взяли участь 315 учнів із 29 професійно-технічних навчальних закладів. Підсумки свідчать про те, що більшість учасників при виконанні завдань виявила глибокі та міцні знання, уміння та практичні навички, що є результатом наполегливої та сумлінної праці як учнів, так і викладачів професійно-технічних навчальних закладів. Кращі показники продемонстрували команди: ДПТНЗ �Красилівський професійний ліцей�, ДНЗ �Хмельницький центр ПТО торгівлі та харчових технологій�, ВПУ-25 м. Хмельницького, Кам’янець-Подільського професійного художнього ліцею.

 


 

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області