Новини
2014-03-28 13:32:19
Профтехосвіта Хмельниччини на П’ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2014»

18-20 березня 2014 року профтехосвітяни Хмельницької області взяли участь у П’ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2014», яка відбулася в Києві. На цьому міжнародному освітянському форумі вони презентували систему роботи з упровадження інноваційних технологій при підготовці висококваліфікованих робітників, налагодження соціального партнерства в регіоні, а також кращий педагогічний досвід, створену на регіональному рівні навчально-методичну літературу.
Експозицію профтехосвіти Хмельницької області відвідали та оцінили перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун, директор департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки  України В’ячеслав  Супрун.
За підсумками тематичного конкурсу, який відбувся в рамках виставки, управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації та Науково-методичний центр професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області нагородженні Золотими медалями у номінації «Організаційне і науково-методичне забезпечення впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в процес навчання, підвищення кваліфікації та управління». У номінації «Сучасний професійно-технічний навчальний заклад у загальноєвропейському освітньому просторі» перемогу здобули та нагородженні:
Золотою медаллю - Вище професійне училище №25 м. Хмельницького;
Срібною медаллю - ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій», ДПТНЗ «Кам’янець-Подільське вище професійне училище», ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей»;
Бронзовою медаллю – Вище професійне училище №36 с.Балин, Грицівське вище художнє професійне училище №19.
Цьогоріч вперше в рамках виставки було проведено День профтехосвіти, в урочистому відкритті якого взяли участь  директор департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки УкраїниСупрун В'ячеслав Васильович, віце-президент, академік НАПН України, доктор технічних наук, професор Гуржій Андрій Миколайович та народний артист України Чапкіс Григорій Миколайович.
В рамках Дня профтехосвіти було проведено театралізований показ мод та працювало виставкове містечко «Місто майстрів», на якому Хмельниччину представляло Вище професійне училище №25 м. Хмельницького. Педагоги училища Шаля Любов Анатоліївна та Головата Яна Юріївна проводили майстер-клас «Розпис по склу», який викликав жвавий інтерес серед учасників та гостів виставки - чимало бажаючих особисто взялися розписувати посуд під керівництвом майстрів.
Також представники профтехосвіти Хмельниччини взяли участь у семінарі департаменту професійно-технічної освіти та відділення науково-методичногозабезпечення змісту професійно-технічної освіти ДНУ «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» на тему  «Фахова підготовка робітничих кадрів у навчально-практичних центрах професійно-технічних навчальних закладів – важлива складова розвитку сучасного виробництва». Учасники семінару презентували свій досвід роботи, представили  практичні результати діяльності навчально-практичних центрів з упровадження інноваційних технологій у навчально-виробничий процес.
За результатами участі у виставці управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки  Хмельницької облдержадміністрації, Науково-методичний центр професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області та всі професійно-технічні навчальні заклади нагороджені дипломами за презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти й занесені до каталогу Міжнародної виставки.

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області