Новини
2014-03-25 15:02:58
ПРОФТЕХОСВІТЯНИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ НАВЧАЮТЬСЯ І ПРАКТИКУЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ВЕБІНАРИ

        Нові форми методичної роботи  спонукають експериментувати. Саме такий експериментальний веб-семінар-практикум на тему «Підготовка, проведення та аналіз уроків теоретичного і виробничого навчання» проведено нещодавно завідувачем лабораторії науково-методичного забезпечення психолого-педагогічної підготовки Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Наталією Петрівною Садовою.

     Метою семінару передбачалося: підвищення методичного рівня проведення відкритих уроків (заходів); сприяння співпраці методиста з педагогами в організації та проведенні уроків; удосконалення компетентності методиста ПТНЗ.

Серед завдань семінару-практикуму такі:
• актуалізувати поняття “відкритий урок”
• обговорити методичні аспекти підготовки, проведення та аналізу уроків;
• здійснити перегляд  і педагогічний аналіз фрагментів відкритих уроків;
• обговорити питання «Роль методиста в підготовці педагога до проведення відкритого уроку».
У семінарі-практикумі взяли участь заступники директорів з навчально-методичної роботи та методисти ПТНЗ області. З вагомими та корисними доповненнями включились в обговорення як досвідчені методисти, так і молоді та недавно призначені: Любов Іванівна Андрєєва, Кирилюк Інна Михайлівна, Байзан Ольга Михайлівна, Козлова Тетяна Юріївна та ін.
Для підтвердження досягнення мети семінару-практикуму методистам дано «домашнє завдання»: до кінця навчального року здійснити методичний супровід підготовки і проведення та відезйомку відкритого уроку.
Всі учасники цього методичного заходу зійшлися на тому, що така форма методичної роботи є досить зручною та ефективною, дозволяє користуватися матеріалами при необхідності, але потребує якісного технічного та Інтернет-забезпечення.

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області