Новини
2014-03-21 15:08:42
Обласний конкурс фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» серед учнів ПТНЗ Хмельницької області

       Відповідно до планів роботи Департаменту освіти  і науки Хмельницької облдержадміністрації та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області на базі Нетішенського професійного ліцею 18-19 березня  2014 проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» серед учнів ПТНЗ області.

      У конкурсі взяли участь дев’ять учасників з професійно-технічних навчальних закладів, в яких здійснюється навчання з  даної професії.

Програма конкурсу передбачала виконання завдань теоретичного та практичних турів.  Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Спецтехнологія», «Допуски і технічні виміри», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Технічне креслення», «Слюсарна справа».
В ході практичного туру учасники виконували  роботи  по встановленню теплового зазору в клапанному механізмі легкових автомобілів, розбірно-збірними роботами розподільника з регулюванням зазору між контактами  та виготовленням натяжного гвинта слюсарної ножівки. Роботу конкурсантів оцінювали  авторитетне журі. в складі,  М.П.Стасюка методиста Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, В.А.Голдобіна голови обласної фахової секції, М.В.Наталіча майстра-викладача спецдисциплін ВПУ №25 м. Хмельницького. Журі обласного конкурсу відзначило високий рівень професійної майстерності і творчості учасників конкурсу. Адміністрація Нетішинського професійного ліцею  переможців конкурсу відзначила пам’ятними книгами про місто енергетиків.
Переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» стали:
І місце – Корсун Богдан Михайлович, учень ДНЗ «ВПУ №11 м.Хмельницького»;
ІІ місце – Тригубець Сергій Васильович, учень Нетішинського професійно ліцею;
ІІІ місце – Павлюк Олександр Олександрович, учень ВПУ №4 м. Хмельницький.

        Учень ДНЗ «ВПУ №11 м.Хмельницького» Корсун Богдан Михайлович, представлятиме нашу область на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Слюсар з ремонту автомобілів».

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області