Новини
2014-03-20 10:20:34
ПРОДОВЖУЄТЬСЯ НАВЧАННЯ РЕЗЕРВУ НА ПОСАДИ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОЇ РОБОТИ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

З метою покращення якості підготовки та формування якісно нових управлінських кадрів керівників ПТНЗ області 18 березня 2014 року проведено навчальний семінар підготовки осіб, які перебувають у резерві на посади заступників директорів з навчально-виробничої роботи навчальних закладів системи професійно-технічної освіти.

Завданням семінару стало отримання додаткових знань та умінь відповідно до вимог кваліфікаційної характеристики посади заступника директора з навчально-виробничої роботи ПТНЗ та активізації самостійної діяльності слухачів.

Завідувач лабораторії  науково-методичного забезпечення  управлінської діяльності в ПТНЗ Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області С.Б. Коломійчук ознайомила учасників вебінару з вимогами щодо планування контролю за навчально-виховним процесом у ПТНЗ, науково обґрунтованою системою організації внутрішнього контролю за результативністю діяльності педагогічного колективу та використанням результатів контролю для прийняття управлінських рішень.  

В процесі управління ПТНЗ педагогічний аналіз уроку найбільш активно й безпосередньо впливає на остаточні результати навчально-виховного процесу, тому що він є одним з найголовніших способів управління якістю викладання, формуванням якості знань учнів та рівнем їхньої вихованості. З основними видами і типами аналізу уроку, алгоритмом підготовки до відвідування уроку, схемами аналізу уроків теоретичного і виробничого навчання майбутніх управлінців  познайомила завідувач лабораторії науково-методичного забезпечення психолого-педагогічної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Н. П. Садова.

 

 Крім того, учасники семінару переглянули фрагмент уроку виробничого навчання й отримали завдання здійснити його аналіз для подальшого обговорення та  врахування у власній педагогічній практиці. Слухачам надано  перелік питань для самостійного опрацювання.  

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області