Новини
2014-02-20 16:29:22
ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ ФАХОВОЇ СЕКЦІЇ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ОПОРЯДЖУВАЛЬНИХ ПРОФЕСІЙ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 18 лютого 2014 року на базі ВПУ №4 м. Хмельницького відбулось засідання обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників опоряджувальних професій з теми: «Покращення якості підготовки кваліфікованих робітників шляхом впровадження сучасних виробничих та педагогічних технологій в навчально-виробничий процес».
У засіданні фахової секції взяли участь 17 інженерно-педагогічний працівників з 13 ПТНЗ області, в яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників з опоряджувальних професій.
Координатор секції, методист відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Н.В. Півторацька озвучила мету засідання: обговорення шляхів покращення якості навчання робітників опоряджувальних професій, зокрема завдяки впровадженню сучасних педагогічних та виробничих технологій в навчальний процес.
Л.І. Андреєва, методист ВПУ №4 м. Хмельницького, презентувала систему роботи навчального закладу та ознайомила з особливостями навчально-виховного процесу навчального закладу. Старший майстер навчального закладу І.В. Побережний ознайомив учасників секційного засідання з навчально-матеріальною базою училища.
Учасники семінару відвідали та обговорили урок виробничого навчання з теми: «Рідкі шпалери» (майстер виробничого навчання А.С. Козловська), урок теоретичного навчання з теми «Влаштування стяжки» (викладач спецдисциплін Т.І. Кот) та майстер-клас «Вмієш сам – навчи товариша» (майстер виробничого навчання П.В. Кухар та учні  третього курсу).
В ході роботи секційного засідання майстер виробничого навчання  ВПУ №4 м. Хмельницького  М.Г. Симоненко презентувала розроблене нею комплексно-методичне забезпечення уроків виробничого навчання з теми «Підготовка поверхонь під пофарбування».
При підведенні підсумків секційного засідання були вироблені методичні рекомендації:
1. ПТНЗ області впроваджувати в навчально-виробничий процес досвід   роботи   майстрів    виробничого   навчання та викладачів ВПУ №4
м. Хмельницького щодо використання в навчально-виробничому процесі сучасних педагогічних та виробничих технологій.
      2. ПТНЗ області активізувати роботу методичних комісій щодо створення та оновлення комплексно-методичного забезпечення опоряджувальних професій відповідно до вимог ДСПТО.

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області