Новини
2014-02-17 11:22:04
ЗАСІДАННЯ ФАХОВОЇ СЕКЦІЇ ІПП ЕЛЕКТРОРАДІОТЕХНІЧНИХ ПРОФЕСІЙ НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ

13 лютого на базі ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького» відбулось чергове засідання обласної фахової секції ІПП електрорадіотехнічних професій з теми: «Шляхи підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників з професії «Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування».
Координатор секції – методист відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області. О.М. Чуйкова.
Метою засідання було розкриття шляхів підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників з електрорадіотехнічного виробництва.
Директор ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького» Селізар В.М. презентував систему роботи навчального закладу щодо професійної підготовки кваліфікованих робітників та ознайомив учасників секційного засідання з особливостями навчально-виробничого процесу.
Методист ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького» Кирилюк І.М. відмітила, що впровадження інноваційних виробничих технологій в навчально-виробничий процес та застосування ІКТ є одним із пріоритетних напрямів роботи навчального закладу.
Учасники мали змогу відвідати й проаналізували відкриті уроки виробничого навчання та професійно-теоретичного навчання, які були проведені висококваліфікованими педагогічними працівниками навчального закладу.
Так в рамках засідання відбувся урок на тему: «Підключення трифазного двигуна» (майстер виробничого навчання Дехтяренко Ю.В.). А також був продемонстрований урок з предмету «Електротехніка з основами промислової електроніки»  з використанням ІКТ на тему «Принцип дії  та будова асинхронних двигунів з коротко замкнутим та фазним роторами» (викладач професійно-теоретичної підготовки  Гузар Б.М.).
Після відвідування відкритих уроків учасники обмінялися досвідом роботи з питань удосконалення уроків виробничого навчання із застосуванням  новітніх виробничих технологій та відмітили, що використання інновацій сприяє індивідуалізації навчання, підвищенню мотивації та пізнавальної активності учнів на уроках та забезпечує підвищення ефективності навчання, а також підвищує якість підготовки кваліфікованих робітників.

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області