Новини
2014-02-17 10:30:51
З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

12 лютого 2014 року у Чорноострівському професійному аграрному ліцеї відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня пам’яті учасників бойових дій. У рамках заходу в навчальному закладі закладено меморіальну дошку випускникам, воїнам-інтернаціоналістам О.П. Кукурузі та О.Г. Батурку. Почесне право закласти меморіальну дошку надали першому заступнику голови Хмельницької обласної державної адміністрації - Вадиму Гаврішку, директору Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Віктору Очеретянку та директору Чорноострівського професійного аграрного ліцею Світлані Яремчук.
«Сьогодні, у 25-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнам-афганцям і їхнім побратимам, які виконували свою непросту місію в більш, ніж двадцяти країнах світу» – звернувся до воїнів-інтернаціоналістів перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Гаврішко.
«Зустріч з учасниками бойових дій на території інших держав, організована Хмельницьким державним центром естетичного виховання учнівської молоді, дала можливість зустрітися старим друзям, бойовим товаришам, які не зі слів знають, що таке стояти пліч-о-пліч до останньої кулі. У кожного зараз своє життя, проте той період, який вони пройшли разом, назавжди закарбувався в пам’яті. І саме на таких зустрічах учасники воєнних подій піддаються найщирішим емоціям, згадують важкі умови бойових дій, діляться враженнями щодо реалій сьогодення» - сказав Віктор Очеретянко, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА.
Президентом України оголошено 2014 рік Роком учасників бойових дій на території інших держав. Це рішення Віктор Янукович ухвалив на підтримку ініціативи ветеранської громадськості з числа учасників бойових дій на території інших держав, яких в Україні сьогодні проживає близько 270 тисяч. «Підписання Главою держави акта про оголошення в Україні 2014 року Роком учасників бойових дій на території інших держав свідчить про значну увагу Президента до вирішення проблем учасників локальних війн і військових конфліктів, насамперед, до ветеранів-афганців», – констатував Вадим Гаврішко.

 

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області