Новини
2014-02-17 10:27:10
ПАМ'ЯТЬ ПРО ЗВИТЯГУ ВОЇНІВ – БЕЗСМЕРТНА

Виховна година «Безсмертна пам’ять», присвячена 70-річчю визволення Шепетівки від фашистських загарбників та 25-й річниці виведення військ з Афганістану відбулась у Шепетівському професійному ліцеї
 
11 лютого, 70 років тому, після шістнадцятиденних боїв з фашистськими загарбниками важливий залізничний вузол м. Шепетівку звільнено від поневолювачів. Близько двох тисяч визволителів полягло у боях за місто. Події того часу не забуті, вони щороку відтворюються у пам’яті жителів міста.
Пам’ятають жителі міста й про афганську війну. 15 лютого цього року відзначається 25 річниця виведення військ з Афганістану. У знаковий для шепетівчан день у Шепетівський професійний ліцей завітав заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Гураль.
Звертаючись до учнів закладу та присутніх гостей, Леонід Андрійович наголосив на важливості проведення виховної роботи серед учнівської і студентської молоді, адже патріотичне виховання лежить в основі побудови міцної, єдиної України. Питанням соціального захисту велику увагу приділяє влада всіх рівнів. Ці питання є однією зі складових Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», ініційованої Президентом України Віктором Януковичем. Заступник голови обласної державної адміністрації подякував педагогам ліцею за виховання молодої зміни робітничих кадрів,  за якими економічне майбутнє країни. Слова глибокої вдячності висловив Леонід Гураль ветеранам та голові Шепетівської міської спілки ветеранів Афганістану Валерію Окорському за активну громадянську позицію, за виховну роботу, яку вони проводять серед підростаючого покоління.
Воїни-афганці поділилися болючими спогадами про події афганської війни. Вони вручили нагороди учням за здобуті місця в першості ліцею зі стрільби. На завершення зустрічі хор Шепетівської первинної організації УТОСу «Пролісок» виконав українські патріотичні пісні.

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області