Новини
2014-02-04 16:44:01
ЗАСІДАННЯ ФАХОВОЇ СЕКЦІЇ НА БАЗІ ПАТ «ХМЕЛЬНИЧЧИНА-АВТО»

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області наприкінці січня проведено засідання обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» на тему: «Сучасні технології сервісного обслуговування автомобілів на ПАТ «Хмельниччина-Авто». Соціальний партнер ПАТ «Хмельниччина-Авто» не тільки надав свою базу для проведення засідання, а й узяв активну участь у ньому.
Творчо працюючі викладачі спеціальних дисциплін та майстри виробничого навчання зі всіх професійно-технічних навчальних закладів Хмельниччини, де ведеться підготовка кваліфікованих робітників з професії «Слюсар з ремонту автомобілів», знайшли чимало спільних питань для обговорення з представниками виробництва.
Начальник відділу кадрів підприємства С.В. Бондарчук висвітлив плани роботи та перспективи розвитку ПАТ «Хмельниччина-Авто», особливості співпраці з Вищим професійним училищем №11 міста Хмельницького, розкрив систему роботи підприємства з впровадження сучасних новітніх технологій, застосування засобів проведення технічного обслуговування на вітчизняних та зарубіжних брендових моделях автомобілів.
Заступник генерального директора В.В. Багрій ознайомив членів фахової секції з матеріально-технічною базою підприємства та його структурними підрозділами. Учасники секції безпосередньо на робочих місцях спілкувалися зі спеціалістами про стан, проблеми при виконанні сервісного й технічного обслуговування та слюсарно-ремонтних робіт на автомобілях, а також методи усунення проблем з використанням сучасних технологій.
Присутні мали змогу ознайомитися зі станом ремонтної бази підприємства, можливостями співпраці з професійно-технічними навчальними закладами Хмельниччини щодо надання робочих місць для організації виробничого навчання, проходження виробничої практики та працевлаштування випускників на підприємстві.
Координатор секції, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області М.П. Стасюк наголосив на ролі, значенні й актуальності сервісного обслуговування за сучасними   технологіями на підприємствах «Хмельниччина-Авто», АТЛ-автосервіс, TOYOTA, інших СТО та вивчення цих методів у процесі підготовки висококваліфікованих робітників, дав належну оцінку даному заходу, визначив ряд завдань щодо удосконалення професійної підготовки, введення регіонального компоненту у зміст програм.
Круглий стіл учасників секції дав змогу обмінятися досвідом роботи й накреслити дальші плани в роботі фахової секції.

 

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області