Новини
2014-02-04 16:44:01
ЗАСІДАННЯ ФАХОВОЇ СЕКЦІЇ НА БАЗІ ПАТ «ХМЕЛЬНИЧЧИНА-АВТО»

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області наприкінці січня проведено засідання обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» на тему: «Сучасні технології сервісного обслуговування автомобілів на ПАТ «Хмельниччина-Авто». Соціальний партнер ПАТ «Хмельниччина-Авто» не тільки надав свою базу для проведення засідання, а й узяв активну участь у ньому.
Творчо працюючі викладачі спеціальних дисциплін та майстри виробничого навчання зі всіх професійно-технічних навчальних закладів Хмельниччини, де ведеться підготовка кваліфікованих робітників з професії «Слюсар з ремонту автомобілів», знайшли чимало спільних питань для обговорення з представниками виробництва.
Начальник відділу кадрів підприємства С.В. Бондарчук висвітлив плани роботи та перспективи розвитку ПАТ «Хмельниччина-Авто», особливості співпраці з Вищим професійним училищем №11 міста Хмельницького, розкрив систему роботи підприємства з впровадження сучасних новітніх технологій, застосування засобів проведення технічного обслуговування на вітчизняних та зарубіжних брендових моделях автомобілів.
Заступник генерального директора В.В. Багрій ознайомив членів фахової секції з матеріально-технічною базою підприємства та його структурними підрозділами. Учасники секції безпосередньо на робочих місцях спілкувалися зі спеціалістами про стан, проблеми при виконанні сервісного й технічного обслуговування та слюсарно-ремонтних робіт на автомобілях, а також методи усунення проблем з використанням сучасних технологій.
Присутні мали змогу ознайомитися зі станом ремонтної бази підприємства, можливостями співпраці з професійно-технічними навчальними закладами Хмельниччини щодо надання робочих місць для організації виробничого навчання, проходження виробничої практики та працевлаштування випускників на підприємстві.
Координатор секції, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області М.П. Стасюк наголосив на ролі, значенні й актуальності сервісного обслуговування за сучасними   технологіями на підприємствах «Хмельниччина-Авто», АТЛ-автосервіс, TOYOTA, інших СТО та вивчення цих методів у процесі підготовки висококваліфікованих робітників, дав належну оцінку даному заходу, визначив ряд завдань щодо удосконалення професійної підготовки, введення регіонального компоненту у зміст програм.
Круглий стіл учасників секції дав змогу обмінятися досвідом роботи й накреслити дальші плани в роботі фахової секції.

 

2020-01-27 10:21:53
Сучасні методи профорієнтації у роботі психологічної служби ЗП(ПТ)О

Питанню впровадження сучасних методів профорієнтаційної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний семінар працівників психологічних служб, який відбувся 23 січня 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області