Новини
2013-12-12 10:44:05
ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПІДГОТОВКА РЕЗЕРВУ НА ПОСАДИ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОЇ РОБОТИ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації і плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області та на виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 25.03.2013р. №448-но «Про підготовку резерву на посади заступників директорів з навчально-виробничої роботи    ПТНЗ Хмельницької області» 11 грудня 2013 року на базіНауково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області проведено навчальний семінар підготовки кадрового резерву на посади заступників директорів з навчально-виробничої роботи.
   Під час семінару були опрацьовані питання:
-       вимоги до  організації професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовок;
-       особливості організації виробничого навчання та виробничої практики учнів в умовах виробництва;
-       організація та проведення поетапної та державної кваліфікаційної атестації учнів;
-       облік навчальної роботи; вимоги до ведення облікової   документації.
Крім того, учасників семінару ознайомили з оновленими кваліфікаційними вимогами до посадизаступника директора ПТНЗ з навчально-виробничої роботи, передбаченими   наказом Міністерства освіти і науки України №665 від 01.06.2013 року«Про затвердження кваліфікаційних характеристик професій (посад) педагогічних та науково-педагогічних працівників навчальних закладів». 
В роботі семінару взяла участь заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА, начальник управління професійної освіти та ресурсного забезпечення А.М. Харчук, яка зазначила, що поряд з вагомими досягненнями профтехосвітян Хмельниччини існують і проблеми, які є загальними для профтехосвіти України. Для їх вирішення потрібно вживати заходи з підвищення комп’ютерної грамотності керівників та педагогів ПТНЗ, організації стажування педагогів, забезпечення умов для освоєння учнями нових виробничих технологій, працевлаштування випускників. Навчальні заклади мають наполегливо працювати над формуванням свого іміджу, привабливого для вступника, збереженням учнівського контингенту, оновленням змісту професійної підготовки, зміцненням зв’язків та співпраці з соціальними партнерами, розширенням спектру надання платних послуг населенню.  
Учасникам семінару запропоновано перелік питань для виконання індивідуальних творчих завдань з урахуванням змісту посадової інструкції заступника директора ПТНЗ з навчально-виробничої роботи, мети підготовки резерву на посади керівників ПТНЗ та результатів вивчення стану управлінської діяльності в ПТНЗ області.

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області