Новини
2013-12-09 14:21:16
СВЯТО ПЕДАГОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ У КРАСИЛІВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ

Упродовж трьох днів ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей» жив бурхливою хвилею емоцій, сповнених духом боротьби, змагання, ініціативи та втілення креативних задумів, ідей! З третього по 6 грудня тут відбувався конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання «Кращий за професією», в якому взяли участь усі майстри виробничого навчання ліцею.
Метою конкурсу стало виявлення та підтримка творчої праці педагогів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації фахових здобутків і кращого педагогічного досвіду майстрів виробничого навчання з професій: «Слюсар-ремонтник; слюсар з ремонту автомобілів» (1-й конкурсний день), «Штукатур; маляр» (2-й конкурсний день),  «Кухар; кондитер» (3-й конкурсний день).
Конкурсантів оцінювало компетентне журі у складі: директора ліцею Л.І. Маланчак, заступник директора з навчально-виробничої роботи Л.І. Бровчук, голова профспілкового комітету Д.В. Черних, методист О.М. Тимощук, старший майстер Ю.Л. Пташка, головний бухгалтер Л.В. Гілевич, методисти відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області М.П. Стасюк, Н.М. Півторацька та завідувач лабораторії науково-методичного забезпечення управлінської діяльності в ПТНЗ С.Б..Коломійчук.
Важливою була й оцінка найголовнішого журі – учнів, які за допомогою смс-голосування підтримували своїх педагогів. Кожного конкурсного дня учнів ознайомлювали з номером, під яким змагався їхній майстер виробничого навчання та номером мобільного телефону, на який потрібно надсилати повідомлення. Найактивнішими вболівальниками виявилися учні, які набувають професії «Кухар; кондитер».
Конкурсанти змагалися двома етапами. Теоретичний етап виявив кращих шляхом комп’ютерного тестування з педагогіки, психології  та методики проведення уроків виробничого навчання. Практичний етап «Моя професія – мистецтво» передбачав: виготовлення виробу; виконання оздоблювальних робіт; приготування страви; правильність виконання; якість виконання; презентація виробу, макетів будинків, страви; творчий підхід до виконання конкурсного виробу.
За підсумками обох турів визначено трьох фіналістів з кожної професії та одного переможця в номінації «Кращий серед кращих». Отже, кращими стали:
 - з професії «Слюсар-ремонтник; слюсар з ремонту автомобілів»:  Л.П.Собчук (І місце), С.Д. Ратушний (ІІ місце), В.Е. Бродецький (ІІІ місце);
- з професії «Штукатур; маляр»: В.В. Дорощук (І місце), М.П. Желіховська (ІІ місце), О.П. Ткачик (ІІІ місце);
- з професії «Кухар; кондитер»: Г.Б. Слободянюк (І місце), Т.І. Ліпчинська (ІІ місце), Л.С. Кравчук (ІІІ місце).
У номінації «Кращий серед кращих» перемогла майстер виробничого навчання з професії «Кухар; кондитер» Г.Б. Слободянюк.
Приз глядацьких симпатій отримала майстер виробничого навчання з професії «Кухар; кондитер» Г.Л. Свята.
6 грудня у приміщенні Красилівського районного будинку культури відбулася церемонія нагородження всіх учасників конкурсу подяками, дипломами та цінними подарунками. Гостями урочистої церемонії були: заступник директора, начальник управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації А.М. Харчук, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Л.І. Шевчук та директор Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді Т.В. Григорчук, які привітали конкурсантів і побажали нових досягнень у справі навчання та виховання молодого покоління кваліфікованих робітників.

2020-09-17 17:13:52
Спільне засідання фахових секцій керівників ЗП(ПТ)О Хмельниччини

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 17 вересня 2020 року в режимі он-лайн проведено спільне засідання фахових секцій директорів, заступників директорів з навчально-виробничої роботи, методистів ЗП(ПТ)О з питання «Особливості організації освітнього процесу в ЗП(ПТ)О Хмельницької області у 2020-2021 навчальному році в умовах пандемії». У засіданні взяли участь представники Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області