Новини
2013-11-29 13:51:23
ФАХОВА СЕКЦІЯ РОЗГЛЯНУЛА ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ

Розвиток мовної особистості, яка володіє вміннями і навичками вільно, комунікативно виправдано користуватися мовними засобами в різних формах, сферах і жанрах мовлення – мета педагогічної праці викладачів гуманітарних дисциплін. Саме над цими питаннями розмірковували й ділилися досвідом викладачі української мови та літератури ПТНЗ Хмельниччини на семінарі-практикумі «Формування та розвиток мовленнєвої компетентності учнів на уроках української мови та літератури».
Семінар проводився 28 листопада 2013 року на базі Старокостянтинівського професійного ліцею у рамках засідання обласної фахової секції викладачів української мови та літератури відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.
 Практичним етапом семінару стало відвідування та аналіз відкритого уроку з української літератури на тему: «Земля в долі людини за соціально-побутовою повістю О. Кобилянської «Земля», який продемонструвала колегам викладач Старокостянтинівського професійного ліцею Л.М. Лукіянюк Урок було проведено на високому методичному рівні з використанням інноваційних педагогічних технологій. При обговоренні відкритих заходів педагоги поділилися секретами своєї педагогічної майстерності з розвитку мовленнєвої діяльності учнів на уроках.
 Викладач ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» М.Я. Костюк висвітлила питання: «Розвиток мовленнєвої діяльності учнів на уроках української мови та літератури».
 Викладачі ПТНЗ області презентували власну навчально-методичну літературу, яка буде розглядатися науково-методичною радою НМЦ ПТО ПК.
Заключним етапом семінару стала екскурсія до Державного історико-культурного заповідника «Самчики».  

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області