Новини
2013-11-21 15:44:23
ПРОФТЕХОСВІТА ХМЕЛЬНИЧЧИНИ – В ПОЛІ ЗОРУ ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ

Хмельницька обласна влада взяла професійно-технічну освіту під свою опіку. Так, були виділені кошти з місцевого бюджету на придбання і встановлення у двох професійно-технічних навчальних закладах області комп’ютерно-програмних комплексів "Електронна бібліотека", здійснюється активна підтримка створення на базах виробництв навчально-виробничих дільниць ПТНЗ та інше. На засіданні територіальної тристоронньої соціально-економічної ради, що відбулася на початку листопада, було, зокрема, ухвалено рішення про проведення спільних заходів щодо вирішення важливих питань професійно-технічної освіти – таких як: внесення змін до кваліфікаційних характеристик, навчальних планів і програм та приведення їх до вимог сучасного виробництва; оновлення навчально-матеріальної бази ПТНЗ; створення або відновлення роботи навчально-виробничих дільниць на підприємствах. 
 
19 листопада, в день позашкілля, голова Хмельницької облдержадміністрації В.С.Ядуха зустрівся з учнями і працівниками ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг" та представниками професійно-технічних навчальних закладів міста. 
 
Керівник області відвідав виробничі майстерні, бібліотеку, методичний кабінет, спортивний зал, гуртожиток, де спілкувався з учнями та педагогами навчального закладу.
Виступаючи перед учнями і педагогами системи профтехосвіти, В.С. Ядуха розповів про перспективи Хмельницької області в різних напрямах економічного розвитку, зокрема, в галузі сільського господарства, туризму, зупинився на інвестиційних проектах вітчизняних і зарубіжних виробників. Професійно-технічна освіта, яка готує молоду робітничу зміну, має робити це якісно і відповідно до потреб регіону.
 
"Сьогодні Україні потрібен такий випускник ПТНЗ, який би з учнівського робочого місця став на робоче місце виробниче без відчуття дискомфорту і працював би висококласно. Саме про це маємо спільно турбуватися…". Цю ключову фразу голови Хмельницької облдержадміністрації В.С. Ядухи взяв на озброєння кожен із учасників зустрічі.
 
 
 

 

 

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області