Новини
2013-11-12 13:34:38
УЧНІ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ДОСЛІДЖУЮТЬ ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ

7 листопада 2013 року на базі Чорноострівського професійного аграрного ліцею в рамках роботи регіонального Центру екологічної освіти, що функціонує на базі Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького, відбулася учнівська науково-практична конференція на тему: «Екологічні проблеми України».
Творчі групи учнів професійно-технічних навчальних закладів представили свої дослідження з проблем: «Вплив діяльності людини на стан біосфери» (Вище професійне училище №25 м. Хмельницького), «Впровадження енергозберігаючих технологій переробки побутового сміття та рослинної сировини на території Хмельницької області» (ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького»), «Вплив транспорту на навколишнє середовище України» (Вище професійне училище №4 м. Хмельницького), «Вплив електромагнітного випромінювання на структуру курячого яйця» (Хмельницький професійний ліцей), «Екологічні проблеми на відстані витягнутої руки. Шкідливий вплив засобів побутової хімії на організм людини та довкілля» (ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг»), «Електромагнітне забруднення довкілля» (Хмельницький професійний ліцей електроніки), «Основні джерела антропогенного забруднення навколишнього середовища» (Чорноострівський професійний аграрний ліцей).
Учні ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій» презентували поетичний виступ про гармонію людини з природою «Що необхідно для кожного з нас…».
 Практична частина конференції відбулася на базі ТОВ «Волочиськ-агро» ВП «Наркевицький цукровий завод» (смт. Наркевичі, Волочиський р-н). Учасники конференції ознайомилися з технологіями переробки цукрових буряків і виробництва цукру, а також сучасними напрямами екологозбалансованості цукрового виробництва.

 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області