Новини
2013-11-08 15:28:31
ВИСТАВКА УЧНІВСЬКИХ РОБІТ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

7 листопада 2014 року у бібліотеці державного навчального закладу «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» відкрито учнівську виставку «Радість можна знайти у творчості». Метою заходу є збереження та примноження духовного й культурного надбання та стародавніх традицій майстрів декоративно-прикладного мистецтва. В експозиції представлені кращі учнівські роботи, зокрема, вишивка хрестиком, гладдю, бісером, орігамі, глиняні сувеніри, малюнки тощо.
Організаторами виставки є бібліотекар Філімонова Т.М. і викладач художньої культури Павлишина О.Б. вищезгаданого навчального закладу. Ведучими були учні центру.
На відкритті звучали українські пісні та учнівські вірші.
Була запрошена вишивальниця Варенюк Г.О., яка розповіла про види вишивок, про правильну підготовку матеріалів та правила вишивання ікон, весільних рушників, сорочок тощо.
Наприкінці всі учасники переглянули запропоновані експозиції. 

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області