Новини
2013-11-08 15:28:31
ВИСТАВКА УЧНІВСЬКИХ РОБІТ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

7 листопада 2014 року у бібліотеці державного навчального закладу «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» відкрито учнівську виставку «Радість можна знайти у творчості». Метою заходу є збереження та примноження духовного й культурного надбання та стародавніх традицій майстрів декоративно-прикладного мистецтва. В експозиції представлені кращі учнівські роботи, зокрема, вишивка хрестиком, гладдю, бісером, орігамі, глиняні сувеніри, малюнки тощо.
Організаторами виставки є бібліотекар Філімонова Т.М. і викладач художньої культури Павлишина О.Б. вищезгаданого навчального закладу. Ведучими були учні центру.
На відкритті звучали українські пісні та учнівські вірші.
Була запрошена вишивальниця Варенюк Г.О., яка розповіла про види вишивок, про правильну підготовку матеріалів та правила вишивання ікон, весільних рушників, сорочок тощо.
Наприкінці всі учасники переглянули запропоновані експозиції. 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області