Новини
2013-11-06 15:28:07
РОБОТА ФАХОВОЇ СЕКЦІЇ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗАКЛАДІВ ПРОФТЕХОСВІТИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

5 листопада 2013 року на базі Старокостянтинівського професійного ліцею в рамках обласного зльоту лідерів учнівського самоврядування було проведено секційне засідання заступників директорів з виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів Хмельниччини за темою: «Нормативно-правове забезпечення виховного процесу в ПТНЗ».
Зібрання відкрив директор ліцею Кучерук С.С., який презентував навчальний заклад, ознайомивши з історією його розвитку і професіями, за якими ведеться підготовка робітничих кадрів, з матеріально-технічною базою навчального закладу та його досягненнями.
Керівник секції, завідувач лабораторії  виховної роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, О.В.Шевчук ознайомила учасників з планом заходів у ПТНЗ області на виконання Стратегії розвитку державної молодіжної політики на період до 2020 року, зі змінами до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, зокрема, вимогами при проведенні атестації заступника директора. Також О.В.Шевчук ще раз наголосила на організацію медичного обслуговування в ПТНЗ, проведення медичних оглядів тощо.
О.М.Павлюк, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА,  проаналізувала стан виховної роботи у професійно-технічних навчальних закладах області. Одним із суттєвих зауважень є якість проведення виховних заходів в гуртожитках, зайнятість учнів в позаурочний час.
Завідувач методичним відділом Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді І.В.Посвістак проінформувала заступників директорів про організацію гурткової роботи в закладах профтехосвіти  та Хмельницькому державному центрі естетичного виховання учнівської молоді у І семестрі 2013-2014 навчальному році.
Для всіх училищ на електронних носіях були розповсюджені матеріали інформаційно-просвітницької роботи «Стоп Торгівлі людьми!!!».
Наприкінці секційного засідання була проведена екскурсія у музей історії Великої Вітчизняної війни та воїнів-афганців Старокостянтинівського професійного ліцею. Також заступники директорів з виховної роботи познайомились з методичною роботою, роботою у зварювальній майстерні, побутовими умовами в гуртожитку та бібліотекою ліцею.

 

2020-01-27 10:21:53
Сучасні методи профорієнтації у роботі психологічної служби ЗП(ПТ)О

Питанню впровадження сучасних методів профорієнтаційної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний семінар працівників психологічних служб, який відбувся 23 січня 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області