Новини
2013-11-04 15:14:31
Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко з робочим візитом на Хмельниччині

       В рамках робочого візиту на Хмельниччину, зокрема відвідування Грицівського вищого художнього професійного училища № 19, відбулася зустріч з Уповноваженим Президента України з прав дитини  Павленком Юрієм Олексійовичем на яку були запрошені лідері учнівського самоврядування, учні соціально незахищених категорій та педагогічні працівники професійно-технічних навчальних закладів області з питань захисту прав дитини.

         У ході проведеної зустрічі Ю.О. Павленко наголосив на необхідності дотримання прав кожної дитини, в тому числі приділяти особливу увагу дітям, які потребують особливої уваги. Для повного та гармонійного розвитку кожної дитини необхідно їй зростати у сімейному оточенні, атмосфері щастя, любові і розуміння – це основна теза виступу Уповноваженого Президента України Ю.О. Павленка.

     По закінченню зустрічі кожному присутньому учневі Уповноваженим Президента України Ю.О. Павленком було подаровано книжку про права дитини «Конвенцію ООН про права дитини».

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області