Новини
2013-11-04 15:14:31
Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко з робочим візитом на Хмельниччині

       В рамках робочого візиту на Хмельниччину, зокрема відвідування Грицівського вищого художнього професійного училища № 19, відбулася зустріч з Уповноваженим Президента України з прав дитини  Павленком Юрієм Олексійовичем на яку були запрошені лідері учнівського самоврядування, учні соціально незахищених категорій та педагогічні працівники професійно-технічних навчальних закладів області з питань захисту прав дитини.

         У ході проведеної зустрічі Ю.О. Павленко наголосив на необхідності дотримання прав кожної дитини, в тому числі приділяти особливу увагу дітям, які потребують особливої уваги. Для повного та гармонійного розвитку кожної дитини необхідно їй зростати у сімейному оточенні, атмосфері щастя, любові і розуміння – це основна теза виступу Уповноваженого Президента України Ю.О. Павленка.

     По закінченню зустрічі кожному присутньому учневі Уповноваженим Президента України Ю.О. Павленком було подаровано книжку про права дитини «Конвенцію ООН про права дитини».

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області