Новини
2013-11-04 14:51:43
НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР СТАРШИХ МАЙСТРІВ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 31 жовтня 2013 року на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки в рамках засідання обласної фахової секції проведено навчальний семінар із старшими майстрами виробничого навчання ПТНЗ області з питання «Роль старшого майстра виробничого навчання в організації та проведені поетапної та державної кваліфікаційної атестації».  
З вітальним словом до учасників зібрання звернувся директор Хмельницького професійного ліцею електроніки А.І. Росквас. Він розповів про систему підготовки робітничих кадрів унавчальному закладі, проблеми та шляхи забезпечення належної якості підготовки кваліфікованих робітників.
В роботі семінару взяла участь та виступила заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Л.К. Джус. Вона зупинилась на питаннях нормативно-правового забезпечення організації та проведення поетапної та державної кваліфікаційної атестації в ПТНЗ.
Досвідом роботи Хмельницького професійного ліцею електроніки з питань організації та проведення поетапної та державної кваліфікаційної атестації з учасниками поділились старший майстер виробничого навчання В.В. Нетреба та  методист навчального закладу Ж.В. Семенова. А заступник директора з навчально-виробничої роботи А.П. Дрозич презентував присутнім практику виконання в навчальному закладі дипломних творчих робіт. Виконані творчі роботи  містять конкретні кінцеві продукти (макети, моделі, стенди, планшети тощо), які дають змогу поповнити кабінети, майстерні, лабораторії засобами навчання, а учні при цьому систематизують та вдосконалюють отримані професійні знання, уміння, навички відповідно до кваліфікаційної характеристики. Крім того, Анатолій Петрович Дрозичподіливсядосвідом розрахунку плану навчально-виробничої діяльності ПТНЗ на прикладі конкретної професії.
Учасники семінару мали змогу ознайомитись з навчально-матеріальною базою та комплексним навчально-методичним забезпеченням професійно-практичної підготовки кваліфікованих робітників Хмельницького професійного ліцею електроніки .
Учасники дали високу оцінку змісту та практичній значущості опрацьованих під час семінару питань та прийняли рішення схвалити досвід роботи Хмельницького професійного ліцею електроніки та впроваджувати в навчально-виробничий процес ПТНЗ області. 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області