Новини
2013-10-21 15:18:38
СЛУХАЧІ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ, МЕТОДИСТИ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ – НА МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

До проблеми професійного становлення особистості мають пряме відношення методисти професійно-технічних навчальних закладів. Адже сформована ними в навчальному закладі ефективна система методичної роботи сприяє професійному становленню як особистості педагога професійної школи, так і особистості учня. Саме тому методисти ПТНЗ – слухачі курсів підвищення кваліфікації, що проходять в Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, побували на VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи», яка відбувалася в Хмельницькому національному університеті.
Методисти ПТНЗ мали честь узяти участь у пленарних засідання конференції, де виступили представники польської та російської делегацій, вітчизняні науковці з таких проблемних питань, як: громадянський і компетентнісний виміри етноособистості; загальнокультурний розвиток – основа професійного становлення особистості; формування професійної педагогічної компетентності майбутніх учителів; андрагог – соціальний посередник в інформаційно-освітньому процесі дорослої людини; якість праці в контексті якості життя; проектна технологія у професійній підготовці кваліфікованих робітників; професійне самопочуття та інших.
У рамках конференції відбулася зустріч методистів системи ПТО Хмельниччини (слухачів курсів підвищення кваліфікації) з надзвичайно авторитетною людиною у професійній освіті, в науці – доктором педагогічних наук, професором, дійсним членом НАПН України Неллею Григорівною Ничкало. Вона закликала методистів ПТНЗ, які сьогодні здійснюють і педагогічну, і методичну, і науково-дослідницьку роботу, підносити своєю працею імідж методиста, доводити його значущість у професійній освіті. Розмова з Неллею Григорівною та представником польської делегації, доктором наук, професором Зигмунтом Вятровським додала всім неабиякого натхнення до праці творчої, подвижницької, плодотворної. 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області