Новини
2013-10-09 10:14:20
ВПРОВАДЖЕННЯ НОВОЇ ПРОГРАМИ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДЛЯ УЧНІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

8 жовтня 2013 року на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій областіспільно з Хмельницьким обласним управлінням фізвиховання та спорту відбулось секційне засідання керівників фізвиховання ПТНЗ області з питань впровадження нової програми з фізичного виховання для учнів професійно-технічних навчальних закладів.
Роботу секції розпочала заступник начальника управління Хмельницького обласного управління з фізичного виховання та спорту Т.В.Бойко, ознайомивши учасників з новою програмою з фізичного виховання для учнів професійно-технічних навчальних закладів, зокрема, з тим, що програма побудована за модульною системою та складається з трьох інваріантних (обов’язкових) модулів (теоретико-методичні знання, загальна фізична підготовка, професійно-прикладна фізична підготовка) і 11 варіативних модулів (баскетбол, волейбол, футбол, гімнастика, легка атлетика, туризм та інші).
В.І.Окарський, голова фахової секції, керівник фізвиховання ВПУ №25 м. Хмельницького розкрив питання щодо сучасного підходу до організації і проведення фізкультурно-масової роботи в ПТНЗ, нетрадиційних підходів до фізичного виховання. Також керівники та викладачі фізичного виховання були проінформовані про роботу всеукраїнського семінару-наради «Впровадження новітніх технологій в процес фізичного виховання ПТНЗ», учасником якого у м. Вінниця був В.І.Окарський.
Керівник секції, завідувач лабораторії  виховної роботи НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області О.В.Шевчук проінформувала про організацію фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи (згідно інформаційно-методичного листа Державної наукової установи «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» МОН України  №14.1/10-2574 від 25.07.2013), надала методичні рекомендації щодо викладання предмету «Фізична культура» у 2013-2014 навчальному році та нагадала про вимоги під час проведення атестаційної експертизи навчального закладу та атестації педагогічних працівників.
Завершили роботу секції обговоренням проблемних питань щодо проведення медичного огляду учнів, формування медичних груп на уроці фізкультури, роботу спортивних гуртків та секцій тощо.

 

2020-01-27 10:21:53
Сучасні методи профорієнтації у роботі психологічної служби ЗП(ПТ)О

Питанню впровадження сучасних методів профорієнтаційної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний семінар працівників психологічних служб, який відбувся 23 січня 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області