Новини
2013-09-30 14:26:59
НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ВІДБУЛАСЬ ОБЛАСНА ФАХОВА СЕКЦІЯ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ З ПРОФЕСІЇ «СЛЮСАР З РЕМОНТУ АВТОМОБІЛІВ»

 

26 вересня відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної  освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області на базі.

Нетішинського професійного ліцею було проведено засідання обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» з теми «Підвищення ефективності уроків професійно-теоретичної підготовки та виробничого навчання шляхом використання нових педагогічних і виробничих технологій». В роботі секції прийняли участь творчо працюючі викладачі спецдисциплін та майстри виробничого навчання зі всіх професійно-технічних навчальних закладів які ведуть підготовку кваліфікованих робітників з вище названої професії. В ході роботи секції було проведено і обговорено урок виробничого та теоретичного навчання.
Уроки включали елементи інтерактивних методів навчання з використанням мультимедійних установок та фокусуванням демонстраційного показу елементів вступного інструктажу на екран, що дає перевагу при розбиранні налагодженні та регулюванні вузлів і деталей які показує майстер в/н на демонстраційному столику.
Учасники фахової секції дали високу оцінку відкритим урокам викладача Гричаного Л.Б. і майстра в/н Косіка П.А. З комплексно–методичним забезпеченням предмета «Спецтехнологія» та інноваціями в забезпеченні навчального процесу ознайомив викладач Цихмейструк В.П.
Координатор секції–методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області М.П.Стасюк наголосив на роль та значення на сьогоднішньому етапі підготовки висококваліфікованих робітників актуальність за сучасними    і зокрема ІНТЕРАКТИВНИМИ методами навчання в навчальному процесі,дав належну оцінку даному заходу та поставив ряд проблемних завдань по створенню методичних розробок з включенням новітніх розробок, досягнень та регіональних компонентів у змісті програм предметів, дав належну оцінку відкритим урокам.
За круглим столом всі учасники секції обмінялися досвідом та належно оцінили роботу колективу ліцею по удосконаленню комплексно-методичного забезпечення професії. Намітили ряд питань в подальшій роботі фахової секції.  

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області