Новини
2013-09-30 11:28:59
НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ФАХОВОЇ СЕКЦІЇ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПРОФЕСІЇ «ВОДІЙ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ»

      24 вересня на базі Хмельницького обласного спортивно-технічного клубу ТСО України відбулося засідання обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників з професії "Водій автотранспортних засобів".

 

 

       У роботі секції брали участь інженерно-педагогічні працівники професійно-технічних навчальних закладів де проводиться підготовка кваліфікованих робітників з даної професії, представники ТСОУ, працівники відділу автомобільно-технічної інспекції та реєстраційно-екзаменаційної роботи в УДАІ УМВС України в Хмельницькій області. Учасники секції в процесі роботи обговорили шляхи удосконалення уроків теоретичного та виробничого навчання з використанням новітніх виробничих технологій та комплексно-методичного забезпечення навчально-виробничого процесу при підготовці водіїв. Голова секції Ю.В.Шитюк поділився досвідом роботи. Заступник начальника відділу автомобільно-технічної інспекції та реєстраційно-екзаменаційної роботи в УДАІ УМВС України в Хмельницькій області В.М.Новіцький довів до відома учасників фахової секції Постанову про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо порядку видачі посвідчень та допуску громадян до керування транспортними засобами тощо. Координатор секції-методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області М.П.Стасюк наголосив на реалізації освітніх інновацій та запровадженню впровадження новітніх технологій в навчально-виробничий процес шляхом створення наочних сучасних засобів навчання. Учасники секції внесли свої пропозиції щодо покращення змісту навчання їх комплексно-методичного забезпечення та намітили ряд питань для розгляду в подальшій роботі фахової секції,ознайомилися та дали схвальну оцінку стану комплексно-методичного забезпечення Хмельницького СТК ТСОУ.

 

У роботі секції взяли участь 20 інженерно-педагогічних працівників із дванадцяти навчальних закладів, в яких здійснюється підготовка з даної професії.

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області