Новини
2013-09-27 15:48:25
НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВИКЛАДАЧІВ БІОЛОГІЇ ПТНЗ

 

26 вересня 2013 року на базі ДНЗ  «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» у рамках засідання обласної фахової секції викладачів біології професійно-технічних навчальних закладів відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області відбувся семінар-практикум з проблеми «Формування компетентностей  учнів на уроках біології».

 У ньому брали участь 26 викладачів професійно-технічних навчальних закладів області.
В рамках роботи секції обговорювались проблеми якості біологічної освіти у ПТНЗ. Засідання відкрила координатор секції, завідувач відділу загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Т.М.Сидоренко, яка зупинилась на результатах моніторингових досліджень якості навчання учнів професійно-технічних навчальних закладів  за 2012-2013 н.р.
 Досягнення педагогічного колективу ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» презентував директор навчального закладу В.М.Дорох.
З досвіду роботи методичної комісії природничо-математичних дисциплін ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» виступила голова методичної комісії природничо-математичних дисциплін В.Д.Якушкіна.
У ході секції з проблем викладання біології у 2013-2014 н.р. виступила голова обласної фахової секції викладачів біології професійно-технічних навчальних закладів Н.В.Варцаба, співголова секції Ю.І. Ткачук обговорив сучасні вимоги до кабінету біології, Н.М.Горщук, викладач Хмельницького професійного ліцею електроніки, зупинилась на проблемах оснащення кабінетів біології у професійно-технічних навчальних закладах.
 Учасники семінару обговорювали проблеми співпраці з ХТВ МАН України, також презентували свої творчі доробки.
 Практичним етапом семінару стало відвідування та аналіз відкритого уроку, який провела колегам викладач ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» Г.І. Баліцька на тему «Роль води в життєдіяльності організмів».
Урок було проведено на високому методичному рівні з використанням інноваційних педагогічних технологій.  

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області