Новини
2013-09-27 15:23:58
НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ФАХОВОЇ СЕКЦІЇ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПРОФЕСІЙ ШВЕЙНОГО ВИРОБНИЦТВА

 Професійно-технічні навчальні заклади Хмельниччини підтримують тісні зв’язки з виробництвом з метою підвищення компетентності інженерно-педагогічних працівників, набуття знань і навичок роботи за новими технологіями, з сучасними матеріалами, на сучасному обладнанні. Ці знання та навички необхідні для якісної підготовки висококваліфікованого, конкурентного на ринку праці робітника. Прикладом такої співпраці є співпраця Понінківського професійного ліцею з ТОВ «ПОЛОННЕ ТРАУЗЕС ФЕКТОРІ» з підготовки кваліфікованих робітників з професії «Кравець».
26 вересня на базі Понінківського професійного ліцею Хмельниччини відбулося планове засідання обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників професій швейного виробництва на тему: "Підвищення якості підготовки робітничих кадрів шляхом співпраці з соціальними партнерами".  
Засідання відкрила координатор секції, завідувач відділом професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Г.М. Соленцова.
  У ході роботи секційного засідання М.Є.Романюк, директор ліцею, презентував систему роботи навчального закладу, розповів про особливості навчально-виробничого процесу, ознайомив учасників семінару з матеріально-технічною базою, виставкою художньо-прикладної творчості.
Н.Г. Багінська – заступник директора з НВР Понінківського професійного ліцею, поділилась досвідом роботи з учасниками засідання щодо підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників  з професії «Кравець» шляхом тісної співпраці з соціальними партнерами, зокрема з ТОВ «ПОЛОННЕ ТРАУЗЕС ФЕКТОРІ».
Роботу методичної комісії професій швейного виробництва презентувала її голова - О.І. Дзюпіна.
Учасники  засідання відвідали й проаналізували відкриті уроки виробничого та теоретичного навчання із застосуванням інтерактивних методів навчання та інформаційно-комунікаційних технологій, які були проведені досвідченими педагогами працівниками навчального закладу О.І. Дзюпіною (майстер виробничого навчання) та І.Д. Мовчан (викладач професійно-теоретичної підготовки).
У процесі роботи семінару пройшла жвава дискусія, відбувся обмін досвідом щодо впровадження в навчально-виробничий процес сучасних виробничих технологій  при підготовці майбутніх робітників швейного виробництва.
Учасникам засідання була надана також можливість відвідати ТОВ «ПОЛОННЕ ТРАУЗЕС ФЕКТОРІ»  та поспілкуватися з представниками підприємства і ознайомитися з сучасною технікою та новітніми технологіями .  

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області