Новини
2013-09-26 09:27:03
Продовжується підготовка резерву на посади заступників директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації і плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області та на виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 25.03.2013р. №448-но «Про підготовку резерву на посади заступників директорів з навчально-виробничої роботи    ПТНЗ Хмельницької області» 25 вересня 2013 року проведено навчальний семінар підготовки кадрового резерву на посади заступників директорів з навчально-виробничої роботи на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.
  Під час семінару були опрацьовані питання: 
-       стандарт ПТО, його складові;
-       розробка та оновлення змісту навчально-програмної документації;
-       підготовка пакету документів для ліцензування робітничих професій;
-       перспективне і поточне планування роботи навчального закладу відповідно до вимог діючих нормативних документів.
Крім того, всі учасники семінару мали змогу отримати на електронних носіях тексти нормативно-правових документів за 2013 рік та перелік питань для самостійного опрацювання.

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області