Новини
2013-09-25 16:08:53
Обласний конкурс фахової майстерності з професії «Офіціант» серед майстрів виробничого навчання ПТНЗ

 

24 вересня 2013 року проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Офіціант» на базі ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» (директор Карван Раїса Йосипівна), в якому брали участь представники з 7 навчальних закладів.

       Зі словами вітання до учасників та присутніх звернулись начальник відділу професійної  освіти управління професійної освіти та ресурсного забезпечення департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації Арич Ніна Володимирівна, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Шевчук  Людмила Іванівна та директор ДНЗ "Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг" Карван Раїса Йосипівна, які побажали учасникам конкурсу успіхів та перемог.
Конкурс проводився у 3 тури: теоретичний, практичний і фінал.
Метою теоретичного туру було визначення рівня знань шляхом тестування на персональному комп’ютері загальних питань організації виробничого навчання, методики, педагогіки, психології професійного навчання.
Практичний тур полягав у виконанні трьох завдань, які відповідали рівню кваліфікації офіціанта ІV розряду та передбачав відкриття і наливання червоного столового вина та рух з тацею, виконання робіт з сервірування столу до романтичної вечері на дві особи згідно із запропонованим меню та складання серветок складними формами.
За підсумками теоретичного та практичного турів журі визначило трьох фіналістів, які брали участь у третьому турі, що передбачав проведення фрагменту уроку виробничого навчання (вступний інструктаж).
Учасники конкурсу представили також  презентації на тему: «Мій навчальний заклад».
Роботи конкурсантів оцінювало журі, до складу якого входили:  директор кафе-бару "Ізюм" М.М. Мантач, директор ТОВ кафе «Театральне» Л.Г. Вишневська, завідувач відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Г.М. Соленцова.
Члени оргкомітету, журі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності з професії «Офіціант» відмітили високий рівень підготовки навчального закладу до проведення конкурсу, хорошу навчально-матеріальну базу, ґрунтовні знання та фахову майстерність переможців та призерів конкурсу.
Переможцами ІІ етапу конкурсу стали:
І місце – Шмирко Тетяна Миколаївна, майстер виробничого навчання ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг";
ІІ місце – Волошина Наталія Миколаївна, майстер виробничого навчання ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій»;
ІІІ місце – Вельгас Світлана Адамівна, майстер виробничого навчання Понінківського професійного ліцею.

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області