Новини
2013-09-23 14:16:15
НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВИКЛАДАЧІВ МАТЕМАТИКИ ПТНЗ

19 вересня 2013 року на базі Понінківського професійного ліцею у рамках засідання обласної фахової секції викладачів математики відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області відбувся семінар-практикум з проблеми «Урок математики у сучасному вимірі»
 У ньому брали участь 27 викладачів професійно-технічних навчальних закладів області.
Метою засідання стало обговорення шляхів підвищення якості математичної підготовки у професійно-технічних навчальних закладах  області.
Засідання відкрила координатор секції, завідувач відділом загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Т.М.Сидоренко.
 Досягнення педагогічного колективу Понінківського професійного ліцею презентував директор навчального закладу М.Є. Романюк.
З досвіду роботи методичної комісії природничо-математичних дисциплін Понінківського професійного ліцею виступила голова методичної комісії А.А.Жмак.

 У ході секційного засідання обговорювалися результатити моніторингових досліджень якості навчання учнів ПТНЗ за 2012-2013 н.р., вимоги щодо викладання математики у 2013-2014 н.р., поширення передового педагогічного досвіду в інформаційному просторі, система роботи інформаційного порталу «Професійно-технічна освіта Хмельниччини», педагоги області також презентували свої творчі доробки.


Практичним етапом семінару стало відвідування та аналіз відкритого уроку, який провела колегам викладач Понінківського професійного ліцею О.С. Левчук. Урок було проведено на високому методичному рівні з використанням інноваційних педагогічних технологій.

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області