Новини
2013-09-23 14:16:15
НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВИКЛАДАЧІВ МАТЕМАТИКИ ПТНЗ

19 вересня 2013 року на базі Понінківського професійного ліцею у рамках засідання обласної фахової секції викладачів математики відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області відбувся семінар-практикум з проблеми «Урок математики у сучасному вимірі»
 У ньому брали участь 27 викладачів професійно-технічних навчальних закладів області.
Метою засідання стало обговорення шляхів підвищення якості математичної підготовки у професійно-технічних навчальних закладах  області.
Засідання відкрила координатор секції, завідувач відділом загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Т.М.Сидоренко.
 Досягнення педагогічного колективу Понінківського професійного ліцею презентував директор навчального закладу М.Є. Романюк.
З досвіду роботи методичної комісії природничо-математичних дисциплін Понінківського професійного ліцею виступила голова методичної комісії А.А.Жмак.

 У ході секційного засідання обговорювалися результатити моніторингових досліджень якості навчання учнів ПТНЗ за 2012-2013 н.р., вимоги щодо викладання математики у 2013-2014 н.р., поширення передового педагогічного досвіду в інформаційному просторі, система роботи інформаційного порталу «Професійно-технічна освіта Хмельниччини», педагоги області також презентували свої творчі доробки.


Практичним етапом семінару стало відвідування та аналіз відкритого уроку, який провела колегам викладач Понінківського професійного ліцею О.С. Левчук. Урок було проведено на високому методичному рівні з використанням інноваційних педагогічних технологій.

2020-01-27 10:21:53
Сучасні методи профорієнтації у роботі психологічної служби ЗП(ПТ)О

Питанню впровадження сучасних методів профорієнтаційної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний семінар працівників психологічних служб, який відбувся 23 січня 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області