Новини
2013-06-21 20:19:53
СЕКЦІЯ ЗАСТУПНИКІВ ДИРКТОРІВ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


     20 червня 2013 року на базі Новоселицького професійного аграрного ліцею в рамках обласного зльоту лідерів учнівського самоврядування було проведено секційне засідання заступників директорів з виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів Хмельниччини за темою: «Інформаційне та нормативно-правове забезпечення управління виховною роботою ПТНЗ».

Відкрив семінар директор ліцею В.В.Хомяк. Він презентував навчальний заклад, ознайомивши з історією його розвитку і професіями, за якими ведеться підготовка робітничих кадрів, з матеріально-технічною базою навчального закладу, умовами проживання учнів в гуртожитку.


    Керівник секції, завідувач лабораторії виховної роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області О.В. Шевчук інформувала про затвердження Типових правил прийому до професійно-технічних навчальних закладів України, розповіла про організацію роботи приймальної комісії в ПТНЗ, про примірний порядок ведення та визначення критеріїв постановки учнів на внутрішньоліцейний облік ПТНЗ, ознайомила з підсумками конкурсу на кращу організацію інформаційної діяльності бібліотек професійно-технічних навчальних закладів Хмельниччини «Створення електроних інформаційних ресурсів бібліотек ПТНЗ – важливий крок до входження в єдиний освітній інформаційний простір» та обласного огляду-конкурсу на кращий гуртожиток професійно-технічних навчальних закладів за житлово-побутовими умовами, зразковим порядком та забезпеченням позаурочної діяльності учнів.
 

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області