Новини
2013-06-21 20:19:53
СЕКЦІЯ ЗАСТУПНИКІВ ДИРКТОРІВ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


     20 червня 2013 року на базі Новоселицького професійного аграрного ліцею в рамках обласного зльоту лідерів учнівського самоврядування було проведено секційне засідання заступників директорів з виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів Хмельниччини за темою: «Інформаційне та нормативно-правове забезпечення управління виховною роботою ПТНЗ».

Відкрив семінар директор ліцею В.В.Хомяк. Він презентував навчальний заклад, ознайомивши з історією його розвитку і професіями, за якими ведеться підготовка робітничих кадрів, з матеріально-технічною базою навчального закладу, умовами проживання учнів в гуртожитку.


    Керівник секції, завідувач лабораторії виховної роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області О.В. Шевчук інформувала про затвердження Типових правил прийому до професійно-технічних навчальних закладів України, розповіла про організацію роботи приймальної комісії в ПТНЗ, про примірний порядок ведення та визначення критеріїв постановки учнів на внутрішньоліцейний облік ПТНЗ, ознайомила з підсумками конкурсу на кращу організацію інформаційної діяльності бібліотек професійно-технічних навчальних закладів Хмельниччини «Створення електроних інформаційних ресурсів бібліотек ПТНЗ – важливий крок до входження в єдиний освітній інформаційний простір» та обласного огляду-конкурсу на кращий гуртожиток професійно-технічних навчальних закладів за житлово-побутовими умовами, зразковим порядком та забезпеченням позаурочної діяльності учнів.
 

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області