Новини
2013-06-16 10:39:41
НАРАДА КЕРІВНИКІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

     Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації 13 червня 2013 року  відбулася нарада керівників професійно-технічних навчальних закладів Хмельницької області.

Заступник директора департаменту-начальник управління професійної освіти та ресурсного забезпечення  департаменту освіти і науки, молоді та спорту Харчук Антоніна Михайлівна зупинилася на питаннях  організованого завершення навчального року, проведення державних кваліфікаційних атестацій та організації вступної кампанії.

В ході наради Залуський Сергій Єдуардович, завідувач відділом Хмельницького обласного центру зайнятості, ознайомив присутніх із порядком видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці та зосередив увагу на тому, які  послуги можуть надавати у цьому напрямі професійно-технічні навчальні заклади області.

Про результати перевірки держфінінспекції Хмельницької області за І півріччя 2013 року  доповіла головний бухгалтер ЦБ ПТО управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Ємець Тетяна Анатоліївна.

Провідний спеціаліст відділу професійної освіти  управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Зінчук Ольга Олександрівна опрацювала з керівниками Порядок розміщення державного замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів.

Особливу увагу учасників наради було зосереджено на організації літнього оздоровлення та відпочинку учнів професійно-технічних навчальних закладів області у 2013 році. Це питання розкрила головний спеціаліст відділу професійної освіти  управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Павлюк Ольга Миколаївна, яка також проаналізувала підсумки обласного огляду-конкурсу на кращий гуртожиток ПТНЗ.

Підсумовуючи роботу наради,  Харчук Антоніна Михайлівна  окреслила завдання щодо підготовки професійно-технічних навчальних закладів області до нового навчального року.

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області