Новини
2013-06-16 10:39:41
НАРАДА КЕРІВНИКІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

     Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації 13 червня 2013 року  відбулася нарада керівників професійно-технічних навчальних закладів Хмельницької області.

Заступник директора департаменту-начальник управління професійної освіти та ресурсного забезпечення  департаменту освіти і науки, молоді та спорту Харчук Антоніна Михайлівна зупинилася на питаннях  організованого завершення навчального року, проведення державних кваліфікаційних атестацій та організації вступної кампанії.

В ході наради Залуський Сергій Єдуардович, завідувач відділом Хмельницького обласного центру зайнятості, ознайомив присутніх із порядком видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці та зосередив увагу на тому, які  послуги можуть надавати у цьому напрямі професійно-технічні навчальні заклади області.

Про результати перевірки держфінінспекції Хмельницької області за І півріччя 2013 року  доповіла головний бухгалтер ЦБ ПТО управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Ємець Тетяна Анатоліївна.

Провідний спеціаліст відділу професійної освіти  управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Зінчук Ольга Олександрівна опрацювала з керівниками Порядок розміщення державного замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів.

Особливу увагу учасників наради було зосереджено на організації літнього оздоровлення та відпочинку учнів професійно-технічних навчальних закладів області у 2013 році. Це питання розкрила головний спеціаліст відділу професійної освіти  управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Павлюк Ольга Миколаївна, яка також проаналізувала підсумки обласного огляду-конкурсу на кращий гуртожиток ПТНЗ.

Підсумовуючи роботу наради,  Харчук Антоніна Михайлівна  окреслила завдання щодо підготовки професійно-технічних навчальних закладів області до нового навчального року.

2019-05-23 15:27:45
Конкурс інноваційних освітніх технологій у сфері професійної (професійно-технічної) освіти

Ринок праці вимагає сьогодні висококваліфікованих робітників в усіх галузях економіки та сфери обслуговування. Для їх підготовки працівники ЗП(ПТ)О області постійно вдосконалюють навчально-виховний процес, вишукують нові форми та методи, які б допомогли здобувачам освіти глибше і краще опанувати свою майбутню професію. Саме виявити та підтримати на належному рівні кращий педагогічний та виробничий досвід, який полягає у впровадженні нововведень у систему підготовки робітничого персоналу, мав на меті обласний конкурс інноваційних освітніх технологій у сфері професійної (професійно-технічної) освіти, що відбувся під егідою НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області за активної підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області