Новини
2013-06-16 10:39:41
НАРАДА КЕРІВНИКІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

     Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації 13 червня 2013 року  відбулася нарада керівників професійно-технічних навчальних закладів Хмельницької області.

Заступник директора департаменту-начальник управління професійної освіти та ресурсного забезпечення  департаменту освіти і науки, молоді та спорту Харчук Антоніна Михайлівна зупинилася на питаннях  організованого завершення навчального року, проведення державних кваліфікаційних атестацій та організації вступної кампанії.

В ході наради Залуський Сергій Єдуардович, завідувач відділом Хмельницького обласного центру зайнятості, ознайомив присутніх із порядком видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці та зосередив увагу на тому, які  послуги можуть надавати у цьому напрямі професійно-технічні навчальні заклади області.

Про результати перевірки держфінінспекції Хмельницької області за І півріччя 2013 року  доповіла головний бухгалтер ЦБ ПТО управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Ємець Тетяна Анатоліївна.

Провідний спеціаліст відділу професійної освіти  управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Зінчук Ольга Олександрівна опрацювала з керівниками Порядок розміщення державного замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів.

Особливу увагу учасників наради було зосереджено на організації літнього оздоровлення та відпочинку учнів професійно-технічних навчальних закладів області у 2013 році. Це питання розкрила головний спеціаліст відділу професійної освіти  управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Павлюк Ольга Миколаївна, яка також проаналізувала підсумки обласного огляду-конкурсу на кращий гуртожиток ПТНЗ.

Підсумовуючи роботу наради,  Харчук Антоніна Михайлівна  окреслила завдання щодо підготовки професійно-технічних навчальних закладів області до нового навчального року.

2019-03-21 17:21:18
Компетентнісний підхід на уроках української словесності

Реалізація компетентнісного підходу загальноосвітньої підготовки є важливим напрямом роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області. Саме з цією метою 20 березня 2019 року проведено вебінар для викладачів української мови та літератури ЗП(ПТ)О на тему «Реалізація предметних компетентностей здобувачів освіти на уроках української словесності».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області