Новини
2013-06-16 10:37:13
НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

12-13 червня 2013 року на базі Нетішинського  професійного ліцею відбувся навчальний семінар  заступників  директорів ПТНЗ з навчально-виробничої роботи та навчальної роботи з питання:  «Контрольно-аналітична діяльність як необхідний компонент системи роботи заступника директора з навчально-виробничої роботи та навчальної роботи ПТНЗ».

 Про систему підготовки робітничих кадрів у  Нетішинському професійному ліцеї, проблеми та шляхи забезпечення належної якості підготовки кваліфікованих робітників у ПТНЗ учасників семінару ознайомив директор Нетішинського професійного ліцею А.І.Крузер, а старший майстер виробничого навчання  навчального закладу В.П.Ющенко   зупинився на питаннях участі роботодавців-замовників кадрів у підготовці кваліфікованих робітників, оцінюванні якості їх професійної підготовки та реалізації спільних заходів щодо створення належних умов для підготовки в навчальному закладі фахівців високої кваліфікації.

В роботі семінару взяла участь та виступила   заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Л.К. Джус. Вона зупинилась на проблемах організаційних заходів і методичних прийомів для вивчення і оцінки інформації про стан навчально-виробничого та навчально-виховного процесів, результатів практичної діяльності ПТНЗ щодо виконання поставлених перед ним завдань.

 

Про налагодження високопрофесійного наукового, аналітичного, інформаційного супроводу управлінських рішень, запровадження нової етики управлінської діяльності, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації, проінформувала присутніх завідувач лабораторії  науково-методичного забезпечення  управлінської діяльності в ПТНЗ Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області С.Б.Коломійчук. Вона також зосередила увагу учасників на алгоритмі здійснення контролю в ПТНЗ, документуванні управлінської інформації та загальних вимогах до створення документів.

 

З рекомендованим переліком наказів з питань організації та контролю за навчально-виробничим процесом учасників семінару ознайомила завідувач  відділу загальноосвітньої підготовки  НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Т.М.Сидоренко.

З досвідом та системою контрольно-аналітичної діяльності заступника директора з навчально-виробничої роботи поділився з учасниками семінару заступник директора з навчально-виробничої роботи Нетішинського професійного ліцею О.Б.Осадчий, а заступник директора з навчально-методичної роботи  Г.Ф.Крученик презентувала методичний посібник «Внутрішній контроль в ПТНЗ».

 Під час семінару присутні мали змогу познайомитися з навчально-матеріальною базою  Нетішинського професійного ліцею,   методичним доробком  педагогів ПТНЗ, відвідати презентацію зварювального обладнання фірми «Фроніус» та майстер-клас з виконання зварювальних робіт.  

Крім того, під час семінару була проведена екскурсія на Хмельницьку АЕС. Учасники семінару ознайомилися з системою роботи навчально-тренувального центру ХАЕС.

2020-01-27 10:21:53
Сучасні методи профорієнтації у роботі психологічної служби ЗП(ПТ)О

Питанню впровадження сучасних методів профорієнтаційної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний семінар працівників психологічних служб, який відбувся 23 січня 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області