Новини
2013-06-16 10:23:33
ПРОФТЕХОСВІТА ХМЕЛЬНИЧЧИНИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ОГЛЯДІ-ЗВІТІ ПЕРЕМОЖЦІВ РЕГІОНАЛЬНИХ ФЕСТИВАЛІВ ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВ ПТНЗ

6 червня 2013 року в приміщенні Палацу дітей та юнацтва у м. Києві відбувся Всеукраїнський огляд-звіт переможців регіональних фестивалів технічної творчості ПТНЗ.
Всеукраїнський огляд-звіт проходив з метою популяризації творчих технічних ідей, обміну досвідом, розвитку та підтримки талановитих учнів  активізації творчої діяльності їх наставників.
Свято учнівської майстерності відкрили: заступник Міністра освіти і науки України Борис Жебровський, Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, Президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень, директор департаменту професійно-технічної освіти МОН України В’ячеслав Супрун.
На Всеукраїнському огляді-звіті експозиційні матеріали Хмельницької області були представлені  30 експонатами з 12 професійно-технічних навчальних закладів за такими напрямами: промислове виробництво, транспорт та зв’язок, агропромисловий комплекс і переробка сільськогосподарських продуктів, будівництво та деревообробка, торгівля, сфера послуг, харчова промисловість, художні промисли та народні ремесла, а також інформаційні технології.
Експозицію Хмельниччини представляли лідер учнівського самоврядування, учениця ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій» Станецька Анна та переможець Всеукраїнського конкурсу орачів Сирватка Олександр, учень Вищого професійного училища №36 с.Балин.
У рамках виставки також під головуванням Бориса Жебровського відбулася нарада з питань модернізації професійно-технічної освіти за участю представників Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаментів освіти і науки обласних, Київського та Севастопольської міських державних адміністрацій. Під час цього засідання заступник Міністра вкотре наголосив на необхідності активізувати співпрацю між представниками центральних та місцевих органів виконавчої влади та педагогами ПТНЗ; окремо обговорювалося питання забезпечення дітей-сиріт серед учнів ПТНЗ якісною та, найголовніше, доступною професійно-технічною освітою із гарантованим працевлаштуванням після одержання ними відповідного документу про освіту.
Окрім того, Борис Жебровський зустрівся з лідерами учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів у рамках круглого столу під назвою «Нам можна довіряти». Молоді лідери у присутності заступника Міністра освіти і науки поділилися враженнями від виставки, висловили побажання та зауваження щодо організації та проведення заходу та внесли пропозиції щодо подальших заходів, спрямованих на підняття іміджу професійно-технічної освіти. Найголовніший результат цієї зустрічі – рішення про відновлення Всеукраїнської ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів. 

2020-09-17 17:13:52
Спільне засідання фахових секцій керівників ЗП(ПТ)О Хмельниччини

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 17 вересня 2020 року в режимі он-лайн проведено спільне засідання фахових секцій директорів, заступників директорів з навчально-виробничої роботи, методистів ЗП(ПТ)О з питання «Особливості організації освітнього процесу в ЗП(ПТ)О Хмельницької області у 2020-2021 навчальному році в умовах пандемії». У засіданні взяли участь представники Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області