Новини
2013-06-07 15:27:51
СЕМІНАР - ПРАКТИКУМ ВИКЛАДАЧІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ ПТНЗ ОБЛАСТІ

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 4 червня 2013 року на базі Кам’янець-Подільського професійного художнього ліцею відбувся семінар - практикум викладачів іноземних мов з теми: «Психологічні особливості навчання іноземній мові»
І.Ф. Яловий, директор Кам’янець-Подільського професійного художнього ліцею презентував навчальний заклад.
У рамках роботи семінару викладачами Кам’янець-Подільського професійного художнього ліцею Коханко О.В. та Сідор І.Л. був проведений
 відкритий інтегрований урок синтетичної форми з предметів «Англійська мова» та «Живопис» на тему: «Англійські художники». При обговоренні відкритих заходів педагоги поділилися секретами своєї педагогічної майстерності.
Методист відділу загальноосвітньої підготовки Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Погребняк Л.С. розкрила питання «Психологічні особливості навчання іноземній мові» та ознайомила з результатами проведення конкурсу відеопрезентацій знавців іноземної мови «Моя професія – моє майбутнє».
Учасники семінару відвідали виставку КМЗ предметів і професій Кам’янець-Подільського професійного художнього ліцею, ознайомилися з навчально-матеріальною базою ліцею, презентували власні навчально-методичні доробки. 

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області