Новини
2013-06-05 11:54:25
НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИКИ ПТНЗ

4 червня 2013 року на базі ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей» у рамках засідання обласної фахової секції викладачів фізики відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області відбувся семінар-практикум з проблеми «Шляхи удосконалення комплексно-методичного забезпечення предмета «Фізика». У ньому взяли участь 25 викладачів професійно-технічних навчальних хакладів області.
Л.І.Маланчак, директор ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей» продемонструвала презентацію навчального закладу.
Питання щодо ведення документації викладачем фізики та поширення передового педагогічного досвіду в інформаційному просторі нагадала зав. відділом загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Т.М. Сидоренко.
Практичним етапом семінару стало відвідування та аналіз відкритого уроку, який продемонстрував колегам викладач ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей» О.Ф. Склонна. Урок було проведено на високому методичному рівні з використанням інноваційних педагогічних технологій. При обговоренні відкритих заходів педагоги поділилися секретами своєї педагогічної майстерності, які допомагають сформувати в учнів критичне мислення.
Л.В. Рудишина, викладач ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій» та І.Р. Савельєва, викладач ДПТНЗ «Кам’янець-Подільське вище професійне училище» поділились досвідом з питання «Науково-дослідницька робота з учнями ПТНЗ».
Заключним етапом семінару стали презентації авторських навчально-методичних доробок викладачів ПТНЗ області.

 

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області